Povezane vesti

Vladimir kog su nepravedno izbacili iz „Najslabije karike“ ne želi da mu se plati put u Egipat: „Malo me je blam“

Vladimir kog su nepravedno izbacili iz „Najslabije karike“ ne želi da mu se plati put u Egipat: „Malo me je blam“

Nova 15.04.2023
Zahvalio se i Nikoli Koju. Vladimir Krnač, građevinski radnik kog su saigrači izbacili iz igre nakon što je tačno odgovorio na sva postavljena pitanja, kaže da će odbiti putovanje u Egipat koje želi da mu finansira TV Prva. „Sve je to u redu… »
Nije završio fakultet, a dominira u kvizovima! Vladimir iz Najslabije karike: Nemam stalni posao, od kvizova se ne živi!

Nije završio fakultet, a dominira u kvizovima! Vladimir iz Najslabije karike: Nemam stalni posao, od kvizova se ne živi!

Mondo 15.04.2023
Vladimir Krnač je ujedinio Srbiju kada je u kvizu "Najslabija karika" nepravedno izbačen iako je dao tačne odgovore na sva pitanja. Vladimir Krnač je ujedinio Srbiju kada je u kvizu "Najslabija karika" nepravedno izbačen iako je dao tačne odgovore… »
Blam me je, moraću da odbijem Egipat! Evo zašto Vladimir iz "Najslabije karike" ne želi da ide na besplatan put!

Blam me je, moraću da odbijem Egipat! Evo zašto Vladimir iz "Najslabije karike" ne želi da ide na besplatan put!

Mondo 15.04.2023
Kako je Nikola Kojo rekao "moralni pobednik" kviza "Najslabija karika", Vladimir Krnač poručio je da ne želi da prihvati besplatan put u Egipat. Kako je Nikola Kojo rekao "moralni pobednik" kviza "Najslabija karika", Vladimir Krnač poručio je da ne… »
Vladimir iz najslabije karike odbija besplatno putovanje u Egipat: Evo zašto ne želi da prihvati poklon i šta kaže o nikoli…

Vladimir iz najslabije karike odbija besplatno putovanje u Egipat: Evo zašto ne želi da prihvati poklon i šta kaže o nikoli…

Kurir 15.04.2023
Vladimir Krnač, građevinski radnik kog su saigrači izbacili iz igre nakon što je tačno odgovorio na sva postavljena pitanja, kaže da će odbiti putovanje u Egipat koje želi da mu finansira TV Prva. "Sve je to u redu, ali moraću to sve da odbijem… »

Vesti dana »