Povezane vesti

Uznemirujući snimak! Ukrajinski snajperista pogađa u glavu ruskog vojnika, a ovaj ustaje i sleže ramenima: Mora da sam živ!

Uznemirujući snimak! Ukrajinski snajperista pogađa u glavu ruskog vojnika, a ovaj ustaje i sleže ramenima: Mora da sam živ!

Kurir 15.04.2023
Neverovatan snimak prikazuje trenutak kada je ruski borac prevario smrt dok ga je snajperski metak pogodio u glavu. Ruskog borca iz redova Vagner, pogodi je metak, a dok je ustajao, nonšalantno je rekao svojim kolegama "mora da sam živ". Dok se njegovi… »
Zastrašujući snimak! Rus pogođen pravo u glavu, ali ostao na nogama: Neverovatno kako je preživeo ukrajinski metak!

Zastrašujući snimak! Rus pogođen pravo u glavu, ali ostao na nogama: Neverovatno kako je preživeo ukrajinski metak!

Mondo 15.04.2023
Pripadnik Vagner grupe bio je pogođen u glavu, ali je ipak preživeo. Pripadnik Vagner grupe bio je pogođen u glavu, ali je ipak preživeo. Pripadnika Vagner grupemetak iz snajpera pogodio je u glavu, a on je ipak, ostao na nogama. Dramatičan snimak… »
Neverovatan snimak iz Bahmuta: Vagnerovca pogodio snajper, čudom je preživeo

Neverovatan snimak iz Bahmuta: Vagnerovca pogodio snajper, čudom je preživeo

Telegraf 15.04.2023
Saborci su ga odmah upitali da li je živ, na šta je on odgovorio: "Da, mora da sam živ." Neverovatan snimak stiže iz Bahmuta - ruski vojnik pogođen je snajperom, a samo čudom je ostao živ. Od smrti su ga bukvalno delila dva centimetra. Na snimku… »
Ruski vojnik čudom preživeo! Snajeprista ga pogodio u glavu, kamera snimila jezim momenat! (video)

Ruski vojnik čudom preživeo! Snajeprista ga pogodio u glavu, kamera snimila jezim momenat! (video)

Pravda 15.04.2023
Ruskog borca iz redova Vagner, pogodi je metak, a dok je ustajao, nonšalantno je rekao svojim kolegama "mora da sam živ". Dok se njegovi drugovi skrivaju iza uništenog zida, snajperista je jasno mogao da vidi glavu čoveka dok je stajao u vidokrugu… »
Ruski vojnik čudom preživeo! Snajeprista ga pogodio u glavu, kamera snimila jezim momenat!

Ruski vojnik čudom preživeo! Snajeprista ga pogodio u glavu, kamera snimila jezim momenat!

Alo 15.04.2023
Neverovatan snimak prikazuje trenutak kada je ruski borac prevario smrt dok ga je snajperski metak pogodio u glavu. Ruskog borca iz redova Vagner, pogodi je metak, a dok je ustajao, nonšalantno je rekao svojim kolegama "mora da sam živ". Dok se njegovi… »
"Mora da sam živ": Ruski vojnik prevario smrt: Snajperista ga pogodio u glavu, a on nonšalantno ustao (video)

"Mora da sam živ": Ruski vojnik prevario smrt: Snajperista ga pogodio u glavu, a on nonšalantno ustao (video)

Blic 15.04.2023
Neverovatan snimak prikazuje trenutak kada je ruski borac prevario smrt dok ga je snajperski metak pogodio u glavu u Bahmutu. Ruskog borca iz redova plaćenika Vagner, pogodi je metak, a dok je ustajao, nonšalantno je rekao svojim kolegama "mora da sam… »

Vesti dana »