Povezane vesti

„Nije mi bila namera da vas rastužim“: Voditeljka juče lažirala svoju smrt, a sada se sa osmehom oglasila na društvenim…

„Nije mi bila namera da vas rastužim“: Voditeljka juče lažirala svoju smrt, a sada se sa osmehom oglasila na društvenim…

Nova 15.04.2023
Juč je najpre sve šokirala informacija da je voditeljka Slađana Petrušić navodno preminula, a onda je usledio još veći šok kada se saznalo da je ona sama lažirala sopstvenu smrt. Dva dana ranije na Instagramu je objavila fotografije iz bolnice… »
Slađa nakon lažiranja smrti razvukla osmeh! Frapirala naciju, a sada sve razbesnela: "Evo zašto sam to uradila"

Slađa nakon lažiranja smrti razvukla osmeh! Frapirala naciju, a sada sve razbesnela: "Evo zašto sam to uradila"

Kurir 15.04.2023
Slađa Petrušić, voditeljka i učesnica rijalitija, šokirala je javnost kada je objavljeno na njenim nalozima na društvenim mrežama da je preminula. Mnogi su posumnjali u istinitost ove informacije, pa su se čak njeni prijatelji i rodbina… »
"Prijavite joj profil": Nakon lažiranja smrti Slađa Petrušić na stubu srama, privlačila pažnju na društvenoj mreži, a…

"Prijavite joj profil": Nakon lažiranja smrti Slađa Petrušić na stubu srama, privlačila pažnju na društvenoj mreži, a…

Blic 15.04.2023
U medijima je odjeknula vest o smrti voditeljke Slađane Petrušić, a Milomir Marić je za "Blic" rekao da je ona sve to izmislila, što je i sama na kraju potvrdila. Ona je na društvenoj mreži Instagram prvo lažirala fotografije da je imala operaciju… »

Vesti dana »