Povezane vesti

Vavrinka: "Novak će završiti kao najbolji svih vremena"

Vavrinka: "Novak će završiti kao najbolji svih vremena"

Sportske.net 17.04.2023
Švajcarski teniser Sten Vavrinka, trenutno 90. igrač sveta i trostruki grend slem šampion, ovogodišnji je učesnik ATP turnira iz serije 250 "Srpska open" u Banjaluci. Iskusni Švajcarac nije imao sreće na žrebu, jer mu je potencijlni protivnik u… »
Ko je Novaku Najveća prepreka? Đoković priznao: "Ima jedan teniser iz Srbije, ako njega savladam, mogu pred svakog!"

Ko je Novaku Najveća prepreka? Đoković priznao: "Ima jedan teniser iz Srbije, ako njega savladam, mogu pred svakog!"

Mondo 17.04.2023
Novak Đoković otkrio je i ko je za njega najveća prepreka... Novak Đoković otkrio je i ko je za njega najveća prepreka... Novak Đoković sprema se za početak turnira u Banjaluci. Posle ranog ispadanja sa takmičenja u Monte Karlu počeo je sa… »
Đoković: Nikada nisam igrao turnir u Banjaluci, to će za mene biti novo i jedinstveno iskustvo

Đoković: Nikada nisam igrao turnir u Banjaluci, to će za mene biti novo i jedinstveno iskustvo

Danas 17.04.2023
Novak Đoković se obratio novinarima i javnosti na konferenciji pred nastup u drugom kolu turnira u Banjaluci, pošto je na početku bio slobodan. „Sjajno je što sam ovde, bio sam nekoliko puta u Banjaluci. Posetio sam predsednika, da dobijem medalju… »
„Želeo sam da učestvujem na turniru u zadnjoj fazi moje karijere“: Šta je Đoković rekao javnosti u Banjaluci?

„Želeo sam da učestvujem na turniru u zadnjoj fazi moje karijere“: Šta je Đoković rekao javnosti u Banjaluci?

Danas 17.04.2023
Novak Đoković se obratio novinarima i javnosti na konferenciji pred nastup u drugom kolu turnira u Banjaluci, pošto je na početku bio slobodan. „Sjajno je što sam ovde, bio sam nekoliko puta u Banjaluci. Posetio sam predsednika, da dobijem medalju… »
Đoković u žiži - Nezapamćeno interesovanje za jedan teniski trening (video)

Đoković u žiži - Nezapamćeno interesovanje za jedan teniski trening (video)

Sportski žurnal 17.04.2023
Titulu od prošle godine sa Srbija opena brani Rus Andrej Rubljov, koji je juče osvojio masters u Monte Karlu. Najbolji teniser sveta Novak Đoković odradio je danas prvi trening u Banjaluci uoči mečeva na Srpska openu. Đoković je sinoć stigao u… »
VIDEO „Gde da idem, ja sam živeo 60 godina da ovo vidim“: Gužva na treningu Đokovića

VIDEO „Gde da idem, ja sam živeo 60 godina da ovo vidim“: Gužva na treningu Đokovića

Nova 17.04.2023
"Estetična igra baš", "Može li neko da me podigne da ga vidim", bili su samo neki od komentara. Ogroman broj ljudi je želeo da vidi Novaka Đokovića, ali se obezbeđenje turnira potrudilo da to bude baš, baš teško. Novak će u Banjaluci igrati… »
Novak jedva izašao sa aerodroma: Pljušti kiša, a navijači mu ne daju da prođe, delirijum u Banjaluci! (foto)

Novak jedva izašao sa aerodroma: Pljušti kiša, a navijači mu ne daju da prođe, delirijum u Banjaluci! (foto)

Mondo 17.04.2023
Novak Đoković se jedva probio kroz gomilu oduševljenih navijača i obožavatelja kada je stigao u Republiku Srpsku. Novak Đoković se jedva probio kroz gomilu oduševljenih navijača i obožavatelja kada je stigao u Republiku Srpsku. Novak Đoković… »
Đoković: Drago mi je da sam ponovo u Banjaluci

Đoković: Drago mi je da sam ponovo u Banjaluci

Vesti online 17.04.2023
Najbolji teniser planete Novak Đoković stigao je u Banjaluku, gde će učestvovati na Srpska openu. – Banjaluka uspešno godinama organizuje Čelendžere, sad je to turnir 250 i za mene jedinstvena prilika da zaigram ovde – rekao je Đoković za… »
Đokovićeva česitka Rubljovu na ruskom

Đokovićeva česitka Rubljovu na ruskom

Sportske.net 17.04.2023
Novak Đoković čestitao je Andreju Rubljovu na osvojenoj tituli na mastersu u Monte Karlu. Ruskom rečju "Molodec" što bi znacilo "dobar posao", "svaka čast", Đoković je čestitao Rubljovu. Ruski teniser je u finalu savladao Holgera Runea, a… »
Navijači po pljusku i uz baklje dočekali Đokovića u Banjaluci (VIDEO)

Navijači po pljusku i uz baklje dočekali Đokovića u Banjaluci (VIDEO)

Danas 16.04.2023
Najbolji teniser planete Novak Đoković stigao je večeras u Banjaluku gde ga je dočekala masa navijača. Novak će tamo narednih dana igrati Srpska open, a prvi protivnik će mu biti pobednik meča Luke Van Eša i Stena Vavrinke. Stigao je pred… »
Đoković oduševio navijače: Ovo je njegova vaskršnja poruka

Đoković oduševio navijače: Ovo je njegova vaskršnja poruka

Večernje novosti 16.04.2023
PRVI reket sveta Novak Đoković na svom Instagramu je uputio čestitku pravoslavnim vernicima za vaskršnje praznike. Foto: EPA Đoković je stigao u Banjaluku na Srpska open, a potom se obratio srpskom narodu. Najbolji teniser planete Novak Đoković je… »
Novakova poruka na ruskom: Ovim rečima je Đoković čestitao titulu Rubljovu

Novakova poruka na ruskom: Ovim rečima je Đoković čestitao titulu Rubljovu

Večernje novosti 16.04.2023
PRVI reket sveta Novak Đoković na svom Instagramu je uputio čestitku Rusu Andreju Rubljovu na titulu u Monte Karlu. FOTO: AP Đoković je stigao u Banjaluku na Srpska open, ali nije zapostavio završnicu Mone Karla. Nažalost u njoj ga nije bilo, jer… »
Japanac stigao u Banja Luku Izašao u provod, nije mogao da veruje šta je doživeo

Japanac stigao u Banja Luku Izašao u provod, nije mogao da veruje šta je doživeo

Večernje novosti 16.04.2023
BANjA LUKA će u narednih nedelju dana biti u centru pažnje teniske javnosti. Na turniru serije 250 učestvovaće brojni teniseri, među njima i Novak Đoković, ali i japanac Taro Danijel. FOTO: AP/Tanjug Danijel je već došao u Republiku Srpsku, a… »
Region na nogama: Novak Đoković je stigao u Banja Luku, ali jedno brine

Region na nogama: Novak Đoković je stigao u Banja Luku, ali jedno brine

Večernje novosti 16.04.2023
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković stigao je večeras u Banjaluku. Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER Đoković je oko 19.30 časova sleteo na aerodrom Mahovljani, saznaje Sportal. Naredne sedmice Đoković bi trebao da učestvuje na Srpska openu. Novak… »

Vesti dana »