Povezane vesti

Nada Blam se razvela zbog porodičnog nasilja, a reakcija njene majke je šokantna

Nada Blam se razvela zbog porodičnog nasilja, a reakcija njene majke je šokantna

Nova 17.04.2023
Hrabro je odlučila da ostane samohrana majka. Poznata glumica Nada Blam iza sebe ima jedan brak koji je okončan razvodom nakon što ju je bivši suprug udario. Nakon udarca, odlučila je da spakuje kofere i sa ćerkom Sarom napusti bivšeg partnera… »
Muž me je udario, a moja majka ga je podržala! Srpska glumica trpela nasilje od supruga, zbog ovoga joj je bilo najteže!

Muž me je udario, a moja majka ga je podržala! Srpska glumica trpela nasilje od supruga, zbog ovoga joj je bilo najteže!

Mondo 17.04.2023
Nada Blam iza sebe ima jedan brak, u kojem je dobila ćerku Saru, a koji je okončan kada je od tadašnjeg supruga doživela porodično nasilje. Nada Blam iza sebe ima jedan brak, u kojem je dobila ćerku Saru, a koji je okončan kada je od tadašnjeg… »
Nada Blam je trpela nasilje dok je njena majka podržavala! Glumica o bračnoj agoniji koju nikada nije oprostila!

Nada Blam je trpela nasilje dok je njena majka podržavala! Glumica o bračnoj agoniji koju nikada nije oprostila!

Kurir 17.04.2023
Nada Blam iza sebe ima jedan brak, u kojem je dobila ćerku Saru, a koji je okončan kada je od tadašnjeg supruga doživela porodično nasilje. Ona je jednom prilikom otvoreno govorila o ovom incidentu, te navela da je tada iste sekunde spakovala kofere… »
Majka joj okrenula leđa u najtežem trenutku: Tužna sudbina glumice Nade Blam

Majka joj okrenula leđa u najtežem trenutku: Tužna sudbina glumice Nade Blam

Večernje novosti 16.04.2023
NAŠA glumica Nada Blam iza sebe ima jedan brak, u kojem je dobila ćerku Saru, a koji je okončan kada je od tadašnjeg supruga doživela porodično nasilje. Ona je jednom prilikom otvoreno govorila o ovom incidentu, te navela da je tada iste sekunde… »

Vesti dana »