Povezane vesti
Hitna: Pet saobraćajnih udesa, sedam osoba lakše povređeno
IndeksOnline 18.04.2023
BEOGRAD – U Beogradu je tokom noći u pet saobraćajnih nezgoda lakše povređeno sedam osoba, koje su odvezene u Urgentni centar i KBC Bežanijska kosa, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći. Ekipe Hitne pomoći imale su noćas 117 intervencija, od toga 20 na… »
Stanje na putevima: Manje vozila na glavnim putnim pravcima nego prethodnih dana
Blic 18.04.2023
Prvi radni dan nakon uskršnjih praznika uslovljava pojačan intenzitet saobraćaja unutar gradova, saopštio je Auto-moto savez Srbije. Na glavnim putnim pravcima i graničnim prelazima prisutan je manji broj vozila i saobraćaj se sada odvija bez zastoja… »
Burna noć u Beogradu: Osmoro povređenih u 5 udesa! Oprez, klizavi kolovozi
Kurir 18.04.2023
BEOGRAD - U pet saobraćajnih nesreća koje su se tokom noći dogodile u Beogradu, lakše je povređeno osam osoba, rečeno je u Hitnoj pomoći. Beogradska Hitna pomoć obavila je tokom noći 119 intervencija, od toga 20 na javnim mestima. Ekipe Hitne pomoći… »
Vesti dana »
Vučić: Sa Fon der Lajen i Koštom o evrointegracijama i energetskoj bezbednosti Srbije
Beta pre 10 minutajoš 32 povezane
NBS održava stabilnost deviznog tržišta uz minimalne promene kursa dinara prema evru
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 33 povezane
Rekordne cene peleta, poskupeo za više od 50 odsto: Drakulić kaže da ga ima za izvoz, a prodavac iz Čačka da je nestašica
Glas Zaječara pre 11 satijoš 9 povezanih
Situacija sa NIS-om i gasom: Vučić o rokovima, sekundarnim sankcijama i diverzifikaciji snabdevanja
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 30 povezanih




