Povezane vesti

Uznemirujuće "upucao sam devojčicu, vrištala je" Bivši komandant Vagnera priznao: Nisam imao izbora, naređeno je da sve…

Uznemirujuće "upucao sam devojčicu, vrištala je" Bivši komandant Vagnera priznao: Nisam imao izbora, naređeno je da sve…

Kurir 18.04.2023
Ruska organizacija za ljudska prava Gulag objavila je svedočenje dvojice bivših komandanata privatne vojne grupe Vagner, koji su krenuli u rat nakon što su regrutovani iz zatvora. Reč je o Azamatu Uldarovu, bivšem osuđeniku KPZ br. 13 Ruske… »
"Pucao sam devojčici (5) u glavu! Jeziva ispovest Vagnerovca - "Prigožin izdavao zločinačke naredbe, streljajte ih sve"

"Pucao sam devojčici (5) u glavu! Jeziva ispovest Vagnerovca - "Prigožin izdavao zločinačke naredbe, streljajte ih sve"

Mondo 18.04.2023
Pripadnici Vagnera svedočili o svojim jezivim zverstvima u Ukrajini: "Vrištala je, ona je malo dete, razumete..." Pripadnici Vagnera svedočili o svojim jezivim zverstvima u Ukrajini: "Vrištala je, ona je malo dete, razumete..." Ruski osuđenici koje… »
"Pucao sam devojčici od 5 godina u glavu": Pripadnici Vagnera svedočili o svojim jezivim zverstvima u Ukrajini: "Vrištala…

"Pucao sam devojčici od 5 godina u glavu": Pripadnici Vagnera svedočili o svojim jezivim zverstvima u Ukrajini: "Vrištala…

Blic 18.04.2023
Ruski osuđenici koje je regrutovala zloglasna Vagner grupa Jevgenija Prigožina, poslati u rat iz ruskih zatvorskih kolonija, priznali su ubistva ukrajinske dece u Bahmutu i Soledaru. Dvojica ubica Vagner grupe govorili su za Gulagu.net, rusku… »
Ambasada Ukrajine saopštila da je grupa Vagner priznala da je ubijala decu

Ambasada Ukrajine saopštila da je grupa Vagner priznala da je ubijala decu

Danas 18.04.2023
Ambasada Ukrajine u Srbiji saopštila je danas da su članovi ruske paravojne grupe Vagner priznali u intervjuima da su po naređenju ubili više od dvadesetoro dece u Bahmutu i ​​Soledaru. U saopštenju ukrajinska ambasada navodi da se bivši ruski… »
Jezivo priznanje Vagnerovih vojnika: Ubio sam dete (5), po naredbi, ovako su nam rekli

Jezivo priznanje Vagnerovih vojnika: Ubio sam dete (5), po naredbi, ovako su nam rekli

Telegraf 18.04.2023
Dvojica robijaša koje je regrutovala Vagner grupa tvrde da su naređenja dolazila od Prigožina. Ruski osuđenici koje je regrutovala zloglasna Vagner grupa Jevgenija Prigožina, koji su u rat poslati iz ruskih zatvorskih kolonija, priznali su ubistva… »

Vesti dana »