Povezane vesti

Oglasila se sestra voditeljke koja je lažirala svoju smrt: „Slađana mi duguje 200.000 maraka“

Oglasila se sestra voditeljke koja je lažirala svoju smrt: „Slađana mi duguje 200.000 maraka“

Nova 18.04.2023
Voditeljka Slađana Petrušić pre nekoliko dana je šokirala ceo region lažnom objavom o svojoj smrti. Ona je prvo objavila da je umrla, ugasila mobilni telefon, promenila profilnu fotografiju na Instagramu i umesto svoje slike stavila sliku sveće –… »
Slađana Petrušić mi duguje 200 hiljada maraka, tvrdi sestra Dragana!

Slađana Petrušić mi duguje 200 hiljada maraka, tvrdi sestra Dragana!

Svet plus 18.04.2023
Slađana Petrušić mi duguje 200 hiljada maraka - tvrdi njena sestra Dragana! Da nije bilo nas, ne bi imala šta da jede. To se zaboravlja. Moja majka ju je zaposlila... Slađana Petrušić optužila je novinare za to što je sama na svojim društvenim… »
Sestra besna! Dragana: Slađana mi duguje oko 200.000 maraka, a izmišlja da je umrla

Sestra besna! Dragana: Slađana mi duguje oko 200.000 maraka, a izmišlja da je umrla

Kurir 18.04.2023
Slađana Petrušić optužila je novinare za to što je sama na svojim društvenim mrežama objavila da je umrla, ali familiju koja ju je raskrinkala je pitala gde su bili pre dvadeset godina, kad joj je trebala pomoć. Našoj redakciji se javila njena… »
Sestra Slađane Petrušić besna: Voditeljka se pitala gde je porodica, ona poručila - Tu smo, i duguješ nam 200.000 maraka

Sestra Slađane Petrušić besna: Voditeljka se pitala gde je porodica, ona poručila - Tu smo, i duguješ nam 200.000 maraka

Mondo 18.04.2023
Sestra Slađane Petrušić, nekadašnje učesnice i voditeljke Parova, oglasila se iz Švedske i odgovorila na prozivke. Sestra Slađane Petrušić, nekadašnje učesnice i voditeljke Parova, oglasila se iz Švedske i odgovorila na prozivke Slađana… »
"Duguje mi: 200.000" Sestra voditeljke koja je lažirala sopstvenu smrt iznela skandalozne detalje u javnost

"Duguje mi: 200.000" Sestra voditeljke koja je lažirala sopstvenu smrt iznela skandalozne detalje u javnost

Blic 18.04.2023
Sraman potez bivše voditeljke i učesnice "Parova", Slađane Petrušić, koja je lažirala svoju smrti, osudila je domaća javnost, kao i korisnici društvenih mreža na kojima je sama objavila vest o svojoj navodnoj smrti, a sada se oglasila i njena… »

Vesti dana »