Povezane vesti

Počinje prijavljivanje za polaganje prijemnog za specijalizovana odeljenja srednjih škola

Počinje prijavljivanje za polaganje prijemnog za specijalizovana odeljenja srednjih škola

Pressek 18.04.2023
Učenici osmog razreda koji nameravaju da upišu neko od specijalizovanih odeljenja srednjih škola, mogu od danas do 24. aprila da se prijave za polaganje prijemnog ispita preko portala Moja srednja škola. Miloš Blagojević iz Ministarstva prosvete… »
Počinje prijavljivanje učenika osmog razreda za polaganje prijemnog ispita za specijalizovana gimnazijska odeljenja i za…

Počinje prijavljivanje učenika osmog razreda za polaganje prijemnog ispita za specijalizovana gimnazijska odeljenja i za…

Pirotske vesti 18.04.2023
Danas počinje prijavljivanje učenika osmog razreda za polaganje prijemnog ispita za specijalizovana gimnazijska odeljenja i za bilingvalno odeljenje. Prijavljivanje je preko portala Moja srednja škola, od 18. do 24. aprila, i direktno u školi 21… »
Od danas počinje prijava za polaganje prijemnog za specijalizovane škole

Od danas počinje prijava za polaganje prijemnog za specijalizovane škole

Jugmedia 18.04.2023
Učenici osmog razreda koji nameravaju da upišu neku od specijalizovanih srednjih škola mogu od danas do 24. aprila da se prijave za polaganje prijemnog ispita preko portala Moja srednja škola. Miloš Blagojević iz Ministarstva prosvete kaže za RTS… »
Do 24. aprila prijave za polaganje prijemnog za specijalizovane škole

Do 24. aprila prijave za polaganje prijemnog za specijalizovane škole

RTK 18.04.2023
Učenici osmog razreda koji nameravaju da upišu neku od specijalizovanih srednjih škola, mogu od danas do 24. aprila da se prijave za polaganje prijemnog ispita preko portala Moja srednja škola. Onlajn procedura jednostavna, a postoji i mogućnost… »
Kraj prolećnog raspusta

Kraj prolećnog raspusta

Zoom UE 18.04.2023
SRBIJA – Na osnovu kalendara obrazovno-vaspitnog rada osnovne škole za školsku 2022/2023. godinu, prolećni raspust koji je počeo u ponedeljak 10. aprila, završava se u utorak 18. aprila. Prvi nastavni dan nakon prolećnog raspusta je sreda, 19… »
Počinju prijave za polaganje prijemnog za specijalizovane škole - najveće interesovanje za IT i nastavu na engleskom

Počinju prijave za polaganje prijemnog za specijalizovane škole - najveće interesovanje za IT i nastavu na engleskom

RTS 18.04.2023
Učenici osmog razreda koji nameravaju da upišu neku od specijalizovanih srednjih škola mogu od danas do 24. aprila da se prijave za polaganje prijemnog ispita preko portala Moja srednja škola. Miloš Blagojević iz Ministarstva prosvete kaže za RTS… »
Interesovanje veliko za nastavu na engleskom: Počinju prijave za polaganje prijemnog za specijalizovane škole

Interesovanje veliko za nastavu na engleskom: Počinju prijave za polaganje prijemnog za specijalizovane škole

Telegraf 18.04.2023
Blagojević očekuje da će sva mesta biti popunjena, ali ističe da mesta neće biti za sve. Učenici osmog razreda koji nameravaju da upišu neku od specijalizovanih srednjih škola mogu od danas do 24. aprila da se prijave za polaganje prijemnog ispita… »

Vesti dana »