Povezane vesti

Od danas do 24. aprila prijave za polaganje prijemnog za specijalizovane škole

Od danas do 24. aprila prijave za polaganje prijemnog za specijalizovane škole

RTV 18.04.2023
BEOGRAD - Na portalu "Moja srednja škola" od danas do 24. aprila roditelji i drugi zakonski zastupnici moći će da elektronskim putem prijave učenike za polaganje prijemnog ispita za upis u specijalizovana odeljenja gimnazija i umetničkih škola… »
Prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita do 24. aprila

Prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita do 24. aprila

Danas 18.04.2023
Prijava učenika za polaganje prijemnih ispita za upis u specijalizovana odeljenja gimnazija, kao i za umetničke srednje škole počelo je danas i trajaće do 24. aprila, saopštilo je Ministarstvo prosvete. Elektronska prijava kandidata vrši se na… »
Do 24. aprila prijave za upis na portalu Moja srednja škola

Do 24. aprila prijave za upis na portalu Moja srednja škola

Dnevnik 18.04.2023
BEOGRAD: Na portalu "Moja srednja škola" od danas do 24. aprila roditelji i drugi zakonski zastupnici moći će da elektronskim putem prijave učenike za polaganje prijemnog ispita za upis u specijalizovana odeljenja gimnazija i umetničkih škola… »
Počinje prijava za prijemni ispit za specijalizovane gimnazije i odeljenja

Počinje prijava za prijemni ispit za specijalizovane gimnazije i odeljenja

N1 Info 18.04.2023
Prijava učenika za polaganje prijemnih ispita za upis u specijalizovana odeljenja gimnazija, kao i za umetničke srednje škole počinje danas i trajaće do 24. aprila. Kako je saopštilo Ministarstvo prosvete, elektronska prijava kandidata vrši se na… »
Danas počinje prijava đaka za upis u specijalna odeljenja srednjih škola: Evo kada i šta će oni polagati za prijemni

Danas počinje prijava đaka za upis u specijalna odeljenja srednjih škola: Evo kada i šta će oni polagati za prijemni

Blic 18.04.2023
Prijavljivanje za polaganje prijemnih ispita za specijalizovane srednje škole vrši od danas sve do narednog ponedeljka. Mogu se prijaviti svi učenici osmog razreda koji nameravaju da upišu neku od specijalizovanih srednjih škola. Prijave se mogu… »
Danas počinje prijava đaka za upis u specijalna odeljenja srednjih škola: Evo kada i šta će oni polagati za prijemni

Danas počinje prijava đaka za upis u specijalna odeljenja srednjih škola: Evo kada i šta će oni polagati za prijemni

Blic 18.04.2023
Prijavljivanje za polaganje prijemnih ispita za specijalizovane srednje škole vrši od danas sve do narednog ponedeljka. Mogu se prijaviti svi učenici osmog razreda koji nameravaju da upišu neku od specijalizovanih srednjih škola. Prijave se mogu… »
Počelo prijavljivanje za specijalizovana odeljenja, najveće interesovanje za Jovinu i Desetu gimnaziju u BG-u

Počelo prijavljivanje za specijalizovana odeljenja, najveće interesovanje za Jovinu i Desetu gimnaziju u BG-u

Moj Novi Sad 18.04.2023
Učenici osmog razreda koji nameravaju da upišu neku od specijalizovanih srednjih škola mogu od danas do 24. aprila da se prijave za polaganje prijemnog ispita. Miloš Blagojević iz Ministarstva prosvete kaže za RTS da su najpopularniji IT smerovi za… »
Srednja škola: Otvorene prijave za polaganje prijemnog ispita

Srednja škola: Otvorene prijave za polaganje prijemnog ispita

Vreme 18.04.2023
Prosveta Prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita za specijalizovane srednje škole trajaće do 24. aprila, a najveće interesovanje vlada za IT smerove i gimnazije. Počele su prijave za polaganje prijemnog ispita za upis u srednje škole. Budući… »
Na portalu „Moja srednja škola“ počele prijave za polaganje prijemnog ispita

Na portalu „Moja srednja škola“ počele prijave za polaganje prijemnog ispita

N1 Info 18.04.2023
Prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita preko portala Moja srednja škola za specijalizovane srednje škole počelo je danas i trajaće do 24. aprila, prenosi Radio-televizija Srbije. Miloš Blagojević iz Ministarstva prosvete rekao je da su… »
Počelo onlajn prijavljivanje za prijemni za specijalizovana odeljenja

Počelo onlajn prijavljivanje za prijemni za specijalizovana odeljenja

Radio 021 18.04.2023
Prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita za specijalizovane srednje škole počelo je danas preko portala Moja srednja škola i trajaće do 24. aprila. Takođe, prijavljvanje će u petak i ponedeljak biti moguće i u osnovnim i srednjim školama u… »
Od danas do 24. aprila prijave za polaganje prijemnog za specijalizovane srednje škole

Od danas do 24. aprila prijave za polaganje prijemnog za specijalizovane srednje škole

Euronews 18.04.2023
Učenici osmog razreda koji nameravaju da upišu neku od specijalizovanih srednjih škola, mogu od danas do 24. aprila da se prijave za polaganje prijemnog ispita preko portala Moja srednja škola. Miloš Blagojević iz Ministarstva prosvete izjavio je da… »

Vesti dana »