Povezane vesti
Dvojica mladića iz Bačke Palanke sekirom oštetili automobil sugrađaninu, određen im pritvor
RTV 18.04.2023
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su D. V. (2004) i jednog sedamnaestogodišnjaka iz Bačke Palanke, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo nasilničko ponašanje. Sumnja se da su njih dvojica, u… »
Dvojica mladića devastirala vozilo meštanina Bačke Palanke
Moj Novi Sad 18.04.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su D. V. (2004) i jednog 17-godišnjaka iz Bačke Palanke, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo nasilničko ponašanje. Sumnja se da su njih dvojica, u Bačkoj Palanci… »
Meštaninu Bačke Palanke sekirom oštetili limariju automobila, razbili sva stakla i isekli gume
Radio 021 18.04.2023
Novosadska policija uhapsila je D. V. (19) i jednog sedamnaestogodišnjaka iz Bačke Palanke zbog nasilničkog ponašanja. Sumnja se da su njih dvojica, u Bačkoj Palanci, sekirom oštetili limariju na automobilu jednog meštanina. Oni su pri tome i porazbijali… »
Vesti dana »

Marta Kos u EP: Vučićev odlazak u Moskvu i Peking i napad na evroposlanike nisu ono što očekujemo
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Sablasna, naopaka i bolesna Vučićeva izjava: Opozicija poručuje – zatvor, a ne „nepalski scenario“
Danas pre 1 satjoš 1 povezana