Povezane vesti

"Da to dozvoli sebi u 25.: Godini..." Mama Džehva besna zbog intimnog snimka i "gole" fotke: "Čujem glas, pa pomislim da je…

"Da to dozvoli sebi u 25.: Godini..." Mama Džehva besna zbog intimnog snimka i "gole" fotke: "Čujem glas, pa pomislim da je…

Blic 18.04.2023
Nakon što se na društvenim mrežama pojavila fotka na kojoj je Teodora Džehverović potpuno naga, pevačica se oglasila i otkrila da slika na kojoj je gola nije originalna, već da je u pitanju fotomontaža. Njena majka, bivša učesnica "Zadruge"… »
Mama džehva poludela zbog teodorine gole slike! Otkrila koga je prvo zvala - smučilo mi se, nju nisam smela ni da pitam!

Mama džehva poludela zbog teodorine gole slike! Otkrila koga je prvo zvala - smučilo mi se, nju nisam smela ni da pitam!

Mondo 18.04.2023
Gordana Džehverović je burno reagovala kada je na društvenim mrežama osvanula gola slika njene ćerke Teodore Džehverović! Gordana Džehverović je burno reagovala kada je na društvenim mrežama osvanula gola slika njene ćerke Teodore… »
"Smučilo mi se kad sam to videla": Majka Teodore Džehverović van sebe zbog fotki na kojima je gola i intimnog snimka…

"Smučilo mi se kad sam to videla": Majka Teodore Džehverović van sebe zbog fotki na kojima je gola i intimnog snimka…

Blic 18.04.2023
Nakon što se na društvenim mrežama pojavila fotografija na kojoj je Teodora Džehverović potpuno naga, pevačica se oglasila i otkrila da slika na kojoj je gola nije originalna, već da je u pitanju fotomontaža. Teodora je, naime, podelila… »
"Smučilo mi se kad sam to videla" Majka Teodore Džehverović van sebe zbog ćerkinih golih slika i intimnog snimka

"Smučilo mi se kad sam to videla" Majka Teodore Džehverović van sebe zbog ćerkinih golih slika i intimnog snimka

Kurir 18.04.2023
Nakon što se na društvenim mrežama pojavila fotografija na kojoj je Teodora Džehverović potpuno naga, pevačica se oglasila i otkrila da slika na kojoj je gola nije originalna, već da je u pitanju fotomontaža. Teodora je, naime, podelila… »
Internetom kruži fotografija na kojoj je skroz gola: Teodora Džehverović se odmah oglasila nakon skandala i priložila…

Internetom kruži fotografija na kojoj je skroz gola: Teodora Džehverović se odmah oglasila nakon skandala i priložila…

Blic 18.04.2023
U domaćim medijima pojavila se fotografija na kojoj se navodno nalazi gola Teodora Džehverović. A sada se ovim povodom oglasila pevačica koja je podelila fotografiju u istom ambijentu i na kojoj je zauzela istu pozu, ali je razlika u tome, što je… »

Vesti dana »