Povezane vesti

Nemci se nikad ne predaju - Miler: Verujem da Bajern može da eliminiše Mančester

Nemci se nikad ne predaju - Miler: Verujem da Bajern može da eliminiše Mančester

Sportski žurnal 18.04.2023
Ako postignemo drugi gol do 80. minuta, a ne primimo nijedan, imaćemo još 15 minuta. Verujem da je sve moguće - zaključio je Miler. Fudbaler Bajerna Tomas Miler izjavio je da klub iz Minhena ima šanse da eliminiše Mančester siti u četvrtfinalu… »
Gvardiola: Znamo da veruju da mogu da se vrate

Gvardiola: Znamo da veruju da mogu da se vrate

Novi magazin 18.04.2023
Trener fudbalera Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je danas da veruje da ekipa minhenskog Bajerna može da nadoknadi zaostatak iz prvog meča četvrtfinala Lige šampiona. "Radio sam u Bajernu i znam mentalitet ovog kluba. Vidite ga svuda, to je u… »
Inzagi: Porazi su prošlost

Inzagi: Porazi su prošlost

Novi magazin 18.04.2023
Trener fudbalera Intera Simeone Inzagi izjavio je danas da će njegov tim u sutrašnjem meču protiv Benfike izboriti plasman u polufinale Lige šampiona."Porazi su prošlost. Moramo da se fokusiramo na sutrašnji meč. Čeka nas važna i teška utakmica… »
Miler: Ako damo gol u prvom poluvremenu, ima nade

Miler: Ako damo gol u prvom poluvremenu, ima nade

Sport klub 18.04.2023
Tomas Miler, jedan od najiskusnijih fudbalera Bajerna, izjavio je da klub iz Minhena ima šanse da eliminiše Mančester siti u četvrtfinalu Lige šampiona. Engezi su u prvom meču prošle nedelje slavili sa 3:0, a revanš duel je na programu u sredu od… »
Ančeloti pred čelsi: ''Ovo je ekipa koja često menja moje mišljenje''

Ančeloti pred čelsi: ''Ovo je ekipa koja često menja moje mišljenje''

Večernje novosti 18.04.2023
Fudbaleri Čelsija od 21 sati u Londonu dočekuju ekipu Reala u revanš utakmici četvrtfinala Lige šampiona. FOTO: Tanjug/AP Trener fudbalera Reala Karlo Ančeloti izjavio je pred utakmicu sa Čelsijem da će njegov tim biti spreman da igra najbolje… »

Vesti dana »