Povezane vesti

Da stvari svima budu jasne - nećemo podržati članstvo Kosova u UN

Da stvari svima budu jasne - nećemo podržati članstvo Kosova u UN

Politika 19.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, posle sastanka sa ministrom spoljnih poslova Kraljevine Švedske Tobijasom Bilstremom, da su razgovarali i o situaciji na KiM i da je, da ne bi bilo nikakve dileme, ponovio stavove Srbije - nećemo… »
Neočekivano na konferenciji: Vučić dobio ribanje od ministra spoljnih poslova Švedske (VIDEO)

Neočekivano na konferenciji: Vučić dobio ribanje od ministra spoljnih poslova Švedske (VIDEO)

Nova 19.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je švedski ministar spoljnih poslova Tobijas Bilstrem, koji se nalazi u poseti Srbiji, posebno insistirao na tome da Srbija mora da uvede sankcije Ruskoj Federaciji, tražeći da budemo usaglašeni… »
Vučić: Tek kada ispunite ZSO, onda ćemo mi da ispunjavamo naš deo

Vučić: Tek kada ispunite ZSO, onda ćemo mi da ispunjavamo naš deo

Beta 19.04.2023
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, danas je izjavio da će Srbija ispunjavati svoj deo obaveza iz dijaloga sa Prištinom, ali ne pre no što druga strana formira Zajednicu srpskih opština (ZSO), koja je predviđena Briselskim sporazumom koji je danas… »
"Čeznemo da ostanemo neutralni": Vučić sa švedskim šefom diplomatije o sankcijama Rusiji, Kosovu i ZSO: "Kada je…

"Čeznemo da ostanemo neutralni": Vučić sa švedskim šefom diplomatije o sankcijama Rusiji, Kosovu i ZSO: "Kada je…

Blic 19.04.2023
Neko mora da razume našu poziciju, mi čeznemo da ostanemo neutralni a ne da pripadamo bloku koji nas je napao i naneo teške žrtve, rekao je danas Aleksandar Vučić nakon sastanka sa ministrom spoljnih poslova Švedske Tobijasom Bilstremom. Bilstrim… »
Vučić: Švedski ministar insistirao da uvedemo sankcije Rusiji, tražio sam da nas razume

Vučić: Švedski ministar insistirao da uvedemo sankcije Rusiji, tražio sam da nas razume

Sputnik 19.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je švedski ministar spoljnih poslova Tobijas Bilstrem, koji se nalazi u poseti Srbiji, posebno insistirao na tome da Srbija mora da uvede sankcije Ruskoj Federaciji, tražeći da budemo usaglašeni… »
Vučić: Da ne bude bilo kakve dileme - nećemo podržati članstvo tzv. Kosova u UN

Vučić: Da ne bude bilo kakve dileme - nećemo podržati članstvo tzv. Kosova u UN

RTV 19.04.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, posle sastanka sa ministrom spoljnih poslova Kraljevine Švedske Tobijasom Bilstremom, da su razgovarali i o situaciji na KiM i da je, da ne bi bilo nikakve dileme, ponovio stavove Srbije -… »
Vučić u obraćanju sa ministrom spoljnih poslova Švedske: Gospodine Bilstrem, čeznemo da ostanemo vojno neutralni

Vučić u obraćanju sa ministrom spoljnih poslova Švedske: Gospodine Bilstrem, čeznemo da ostanemo vojno neutralni

Danas 19.04.2023
Gospodin Bilstrem je posebno instistirao na tome da Srbija uvede sankcije Ruskoj Federaciji, ja sam razumevajući poziciju Švedske, rekao da i nas mora neko da razume. Mi čeznemo da ostanemo vojno neutralni. Baš taj blok je 1999. napao našu zemlju… »
Vučić: Švedski ministar insistirao da uvedemo sancije Rusiji, ali…

Vučić: Švedski ministar insistirao da uvedemo sancije Rusiji, ali…

Vesti online 19.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je švedski ministar spoljnih poslova Tobijas Bilstrem, koji se nalazi u poseti Srbiji, posebno insistirao na tome da Srbija mora da uvede sankcije Ruskoj Federaciji, tražeći da budemo usaglašeni… »
Vučić: Nema dileme - nećemo podržati članstvo Kosova u UN

Vučić: Nema dileme - nećemo podržati članstvo Kosova u UN

Dnevnik 19.04.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, posle sastanka sa ministrom spoljnih poslova Kraljevine Švedske Tobijasom Bilstremom, da su razgovarali i o situaciji na KiM i da je, da ne bi bilo nikakve dileme, ponovio stavove Srbije -… »
Vučić: "Da ne bude bilo kakve dileme - nećemo podržati članstvo Kosova u UN"

Vučić: "Da ne bude bilo kakve dileme - nećemo podržati članstvo Kosova u UN"

Telegraf 19.04.2023
Stvari idu ovako. Danas je 10 godina od Briselskog sporazuma. Vi formirate ZSO sa suštinskim ovlašćenjima, kada to uradite, a Srbija je uvek svoju reč držala, kao i posle Birsleskog sporauzma i ubuduće će, Srbija će svoj deo posla da ispuni. Ali… »
Predsednik Vučić danas sa šefom švedske diplomatije

Predsednik Vučić danas sa šefom švedske diplomatije

Blic 19.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa ministrom spoljnih poslova Švedske Tobijasom Bilstremom. Kako je saopštila predsednikova pres služba, nakon susreta u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, Vučić i Bilstrem… »

Vesti dana »