Povezane vesti

Zbog operacije se osušio! Peja smršao 10 KG: Otkrio šta jede i čega se strogo pridržava - 2 godine jedno ne sme da radi!

Zbog operacije se osušio! Peja smršao 10 KG: Otkrio šta jede i čega se strogo pridržava - 2 godine jedno ne sme da radi!

Mondo 19.04.2023
Zoranu Pejiću Peji je ugrađen bajpas i zbog stresa oko operacije je oslabio, a kaže da mu je zdravlje na prvom mestu i da se pridržava saveta lekara. Zoranu Pejiću Peji je ugrađen bajpas i zbog stresa oko operacije je oslabio, a kaže da mu je… »
Peja je pre ugradnje bajpasa imao 103 kilograma: Evo kako je smršao uz proju i beftek

Peja je pre ugradnje bajpasa imao 103 kilograma: Evo kako je smršao uz proju i beftek

Nova 19.04.2023
Skinuo je 10 kilograma. Zoranu Pejiću Peji pre dva meseca lekari su ugradili najpas, a poznati voditelj kaže da je zbog stresa izgubio apetit. Ona je pre zahvata imao 103 kilograma, a sada ima 93. „Zbog stresa oko operacije sam se bukvalno osušio… »
Pre operacije na srcu imao 103 KG: Voditelj jeo proju i biftek i osušio se: Evo kako je skinuo 10 kilograma

Pre operacije na srcu imao 103 KG: Voditelj jeo proju i biftek i osušio se: Evo kako je skinuo 10 kilograma

Blic 19.04.2023
Voditelj Zoran Pejić Peja imao je operaciju na srcu prilikom koje mu je ugrađen bajpas. Kako je naveo on je pre intervencije imao 103 kilograma, a sada broji 93. - Zbog stresa oko operacije sam se bukvalno osušio. Toliko sam bio uplašen što moram u… »
Peja pre ugradnje bajpasa imao 103 KG: Osušio se, jeo proju i biftek, sad ima 93KG, a ovo mu od svega najteže pada

Peja pre ugradnje bajpasa imao 103 KG: Osušio se, jeo proju i biftek, sad ima 93KG, a ovo mu od svega najteže pada

Kurir 19.04.2023
Zoran Pejić Peja kaže da je smršao deset kilograma posle operacije srca! Njemu su pre dva meseca lekari ugradili bajpas, a poznati voditelj je zbog sekiracije izgubio apetit. Pre operacije imao je 103 kilograma, sad ima 93. - Zbog stresa oko operacije… »

Vesti dana »