Povezane vesti

(Video) Anđelka Prpić sa novim dečkom na rođendanu majke: Evo kako se slažu tašta i zet: Jedan momenat je otkrio sve o…

(Video) Anđelka Prpić sa novim dečkom na rođendanu majke: Evo kako se slažu tašta i zet: Jedan momenat je otkrio sve o…

Blic 19.04.2023
Glumica Anđelka Prpić uskoro će na svet doneti drugo dete koje čeka sa svojim partnerom Markom, koji je inače drug njenog bivšeg muž sa kojim ima sina. Čini se da je Anđelkina porodica lepo primila novog partnera ćerke, pa je tako on sa glumicom… »
„Ja je nisam ni udavao“: Otac Anđelke Prpić progovorio o njenoj trudnoći, evo šta je imao da kaže

„Ja je nisam ni udavao“: Otac Anđelke Prpić progovorio o njenoj trudnoći, evo šta je imao da kaže

Nova 19.04.2023
Poznata glumica uskoro će na svet doneti drugo dete. Anđelka i njen partner Marko, koji je i najbolji prijatelj njenog bivšeg muža, uskoro će dobiti dete. Glumica se suzdržavala od komentara na tu temu, ali je o svemu svoj sud nedavno dao njen otac… »
"Shvatila sam da je sa mnom sve u redu": Anđelka Prpić ne krije da joj odlasci kod stručnjaka olakšavaju život: "Nisam…

"Shvatila sam da je sa mnom sve u redu": Anđelka Prpić ne krije da joj odlasci kod stručnjaka olakšavaju život: "Nisam…

Blic 19.04.2023
Poznata glumica Anđelka Prpić uskoro će na svet doneti drugo dete, koje čeka sa partnerom Markom. O vezi Anđelke Prpić i najboljeg prijatelja njenog bivšeg muža priča se već mesecima, dok je ona u javnosti uvek dozirano iznosila detalje iz… »

Vesti dana »