Povezane vesti
U Novom Sadu povodom Dana Vojske Srbije otvorena izložba “Vojne kape i šlemovi od sredine 19. veka do danas”
Mondo 19.04.2023
U Istorijskom arhivu grada Novog Sada otvorena izložba “Vojne kape i šlemovi od sredine 19. veka do danas”. U Istorijskom arhivu grada Novog Sada otvorena izložba “Vojne kape i šlemovi od sredine 19. veka do danas”. Izložbu koja je nastala u saradnji sa… »
Ministar Vučević otvorio izložbu „Vojne kape i šlemovi od sredine 19. veka do danas“
Dnevnik 19.04.2023
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević svečano je danas otvorio izložbu „Vojne kape i šlemovi od sredine 19. veka do danas“ u Istorijskom arhivu Grada Novog Sada, koja je nastala u saradnji sa Ministarstvom odbrane, a u okviru obeležavanja… »
Vesti dana »
Obeležavanje Dana studenata kod Rektorata: Protestna šetnja „Sloboda studentima“
Nedeljnik pre 4 satijoš 13 povezanih
"Sav pakao će se sručiti na vas, imate 48 sati" Tramp dao ultimatum Iranu, iranska agencija tvrdi da je oboren još jedan avion, Amerika i Izrael udarili na nuklearku
Blic pre 12 minutajoš 55 povezanih
Srđan Blagojević o situaciji u Partizanu: "Jasno nam je šta se dešava..."
Kurir pre 1 satjoš 53 povezane
LAZAREVA SUBOTA – VELIKI PRAZNIK PRED VASKRS: Običaji, značenje i zašto je Vrbica poseban dan za decu
Glas juga pre 6 satijoš 26 povezanih



