Povezane vesti

Otkriveni detalji tajnog razgovora zvezdana i ane: "Molila sam ga, rekao je da neće", Evo koji joj je savet Slavnić dao

Otkriveni detalji tajnog razgovora zvezdana i ane: "Molila sam ga, rekao je da neće", Evo koji joj je savet Slavnić dao

Blic 19.04.2023
Zadrugarka Ana Ćurčić prepričala je Zorici Marković razgovor koji je vodila rano jutros sa Zvezdanom Slavnićem. Ni jedan razgovor gledaoci nisu mogli da čuju jer su oba bila sa isključenim bubicama, ali su Zorica i Ana nakon toga vratile bubice i… »
Preklinjala zvezdana da ne pominje bulića! Isplivali novi detalji tajnog razgovora Ane i Zvezdana, nju ocrnila

Preklinjala zvezdana da ne pominje bulića! Isplivali novi detalji tajnog razgovora Ane i Zvezdana, nju ocrnila

Kurir 19.04.2023
Ana Ćurčić je u toaletu hotela "Zadruga" bez bubica pevačici Zorici Marković prenela razgovor koji je rano jutros imala sa Zvezdanom Slavnićem, takođe bez bubica. Njih dve su potom nastavile da pričaju transparentno o dešavanjima od jutros, ali i… »
"Pokušava da je ućutka" Zorica Marković progovorila o tajnom razgovoru Zvezdana i Ane, evo šta se krije iza svega

"Pokušava da je ućutka" Zorica Marković progovorila o tajnom razgovoru Zvezdana i Ane, evo šta se krije iza svega

Kurir 19.04.2023
Zorica Marković progovorila je o tajnom razgovoru Ane Ćurčić i Zvezdana Slavnića, kao i o njihovom kompletnom odnosu u "Zadruzi". - Ana me noćas probudila i rekla mi: "Dođi ovamo. Zvao me je Zvezdan da pričamo, pa rekoh da te pitam da li da… »

Vesti dana »