Povezane vesti

Putin: Lično sam posetio vojne štabove da ne bi ometao rad komandanata

Putin: Lično sam posetio vojne štabove da ne bi ometao rad komandanata

Vesti online 19.04.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da je lično posetio vojne štabove u Hersonskoj oblasti i Luganskoj Narodnoj Republici, kako ne bi ometao komandante da obavljaju svoj posao. – Svrha mog putovanja je bila da se sretnem sa vojskom. Nisam… »
Putin: Lično sam posetio vojne štabove da ne bi ometao rad komandanata

Putin: Lično sam posetio vojne štabove da ne bi ometao rad komandanata

Vesti online 19.04.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da je lično posetio vojne štabove u Hersonskoj oblasti i Luganskoj Narodnoj Republici, kako ne bi ometao komandante da obavljaju svoj posao. – Svrha mog putovanja je bila da se sretnem sa vojskom. Nisam… »
Putin: Lično sam posetio vojne štabove da ne bih ometao rad komandanata

Putin: Lično sam posetio vojne štabove da ne bih ometao rad komandanata

Politika 19.04.2023
NOVO-OGARJOVO – Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da je lično posetio vojne štabove u Hersonskoj oblasti i Luganskoj Narodnoj Republici, kako ne bi ometao komandante da obavljaju svoj posao. „Svrha mog putovanja je bila da se sretnem… »
Putin: Lično sam posetio štabove da ne bi ometao rad komandanata

Putin: Lično sam posetio štabove da ne bi ometao rad komandanata

RTV 19.04.2023
NOVO-OGARJOVO - Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da je lično posetio vojne štabove u Hersonskoj oblasti i Luganskoj Narodnoj Republici, kako ne bi ometao komandante da obavljaju svoj posao. "Svrha mog putovanja je bila da se sretnem sa… »

Vesti dana »