Povezane vesti
Đedović: Želimo da dekarbonizujemo našu privredu do 2050. godine
Euronews 19.04.2023
Ministarka rudastva i energetike Dubravka Đedović izjavila je danas da je cilj da do 2050. godine privreda Srbije bude dekarbonizovana. "Mi smo zemlja koja kao bazni energent koristi ugalj i do 2050. godine želimo da dekarbonizujemo našu privredu, da… »
Đedović: Želimo da dekarbonizujemo našu privredu do 2050. godine
Insajder 19.04.2023
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović izjavila je da je cilj da do 2050. godine privreda Srbije bude dekarbonizovana. "Mi smo zemlja koja kao bazni energent koristi ugalj i do 2050. godine želimo da dekarbonizujemo našu privredu, da se ne… »
Vesti dana »

Najtužniji dan u Kočanima: Reka ljudi stiže na groblje, svi u suzama, tu su lekari i policija
Telegraf pre 57 minutajoš 24 povezane

Oglasila se kompanija koja proizvodi zvučne topove: Kažu da nije LRAD, ali se pozivaju na Earshot da nečim jeste pucano na demonstrante
Nova pre 39 minutajoš 15 povezanih

Tramp otkrio zašto moraju imati dobre odnose s Rusijom; Zelenski: Strašne posledice napada na Koprivnjicki
RTS pre 15 minutajoš 13 povezanih