Povezane vesti

Porodična drama trese Srbiju! Jelena: Muž me u Švajcarskoj prijavio tek nakon što sam tražila razvod! Evo šta sledi

Porodična drama trese Srbiju! Jelena: Muž me u Švajcarskoj prijavio tek nakon što sam tražila razvod! Evo šta sledi

Kurir 20.04.2023
Porodična drama Jelene Abramović (32), koja je u ispovesti za Kurir optužila muža Mašana Lubardu (37) da je na Veliki petak ilegalno odveo njihovog dvoipogodišnjeg sina u Švajcarsku bez pasoša i njene saglasnosti, podigla je Srbiju na noge, a… »
Oglasio se srpski konzul u Švajcarskoj! Šaulić za Kurir TV: Evo šta se čeka za dalje korake u slučaju odvedenog deteta

Oglasio se srpski konzul u Švajcarskoj! Šaulić za Kurir TV: Evo šta se čeka za dalje korake u slučaju odvedenog deteta

Kurir 20.04.2023
Porodična drama J elene Abramović (32), koja je u ispovesti za Kurir optužila muža Mašana Lubardu (37) da je na Veliki petak ilegalno odveo njihovog dvoipogodišnjeg sina u Švajcarsku bez pasoša i njene saglasnosti, podigla je Srbiju na noge, a… »
Kada je potrebna saglasnost za prelazak granice maloletnika (VIDEO)

Kada je potrebna saglasnost za prelazak granice maloletnika (VIDEO)

Insajder 20.04.2023
Slučaj dvogodišnjeg dečaka koga je otac za uskršnje praznike, bez znanja majke Jelene Abramović, odveo iz Srbije u Švajcarsku, jedan je u nizu slučajeva kada jedan roditelj bez dozvole drugog roditelja odvede dete iz zemlje. Nadležni u zemlji… »
"Švajcarska mi je dala starateljstvo": Ponovo se oglasio Mašan kog Jelena optužuje da joj je oteo sina, kratko i oštro…

"Švajcarska mi je dala starateljstvo": Ponovo se oglasio Mašan kog Jelena optužuje da joj je oteo sina, kratko i oštro…

Kurir 20.04.2023
Porodična drama Jelene Abramović (32), koja je u ispovesti za Kurir optužila muža Mašana Lubardu (37) da je na Veliki petak ilegalno odveo njihovog dvoipogodišnjeg sina u Švajcarsku bez pasoša i njene saglasnosti potresla je Srbiju. Naime, kako… »
Tužilaštvo proverava navode, šef diplomatije obećao pomoć

Tužilaštvo proverava navode, šef diplomatije obećao pomoć

Politika 20.04.2023
Jelena Abramović kaže da je njen dvoipogodišnji sin sa suprugom granicu prešao bez srpskog pasoša i njenog pristanka. – Prvo osnovno tužilaštvo u Beogradu već postupa po kontraprijavi oca da je ona, uprkos odluci švajcarskog suda, sa maloletnim… »
Slučaj deteta koje je otac odveo u Švajcarsku bez saglasnosti majke – šta kaže zakon

Slučaj deteta koje je otac odveo u Švajcarsku bez saglasnosti majke – šta kaže zakon

RTS 20.04.2023
Pre nekoliko dana bez saglasnosti majke, otac je odveo dete u Švajcarsku i tvrdi za pojedine medije u Srbiji da je od švajcarskog suda dobio starateljstvo, naš konzulat kaže da su roditelji državljani Srbije, a da imaju boravišnu dozvolu u… »
Kako deca nestaju iz Srbije, bez pasoša i dozvole drugog roditelja

Kako deca nestaju iz Srbije, bez pasoša i dozvole drugog roditelja

N1 Info 20.04.2023
Slučaj Jelene Abramović, koja tvrdi da je njen suprug na Veliki Petak oteo njihovog dvogodišnjeg sina i odveo ga u Švajcarsku, iako je detetov pasoš ostao kod majke, ponovo je pokrenuo pitanje kako deca prelaze preko granice s jednim roditeljem bez… »
Kako deca nestaju iz Srbije, bez pasoša i dozvole drugog roditelja

Kako deca nestaju iz Srbije, bez pasoša i dozvole drugog roditelja

Novi magazin 20.04.2023
Slučaj Jelene Abramović, koja tvrdi da je njen suprug na Veliki Petak oteo njihovog dvogodišnjeg sina i odveo ga u Švajcarsku, iako je detetov pasoš ostao kod majke, ponovo je pokrenuo pitanje kako deca prelaze preko granice s jednim roditeljem bez… »
Natašu terali da vrati dete mužu u Hrvatskoj, prošla je pakao: Sad ima savet za Jelenu kojoj je muž odveo sina

Natašu terali da vrati dete mužu u Hrvatskoj, prošla je pakao: Sad ima savet za Jelenu kojoj je muž odveo sina

Telegraf 20.04.2023
Sudovi u Valjevu i Ljigu doneli su odluku da zbog povrede Haške konvencije, Nataša vrati u Zagreb trogodišnju ćerku svom suprugu. Tada je počela njena borba. Priča Jelene Abramović čijeg je sina otac, kako ona tvrdi, bez njenog znanja odveo u… »
Slučaj deteta koje je otac odveo u inostranstvo bez znanja majke: Da li je imao pravo na to?

Slučaj deteta koje je otac odveo u inostranstvo bez znanja majke: Da li je imao pravo na to?

RTV 20.04.2023
BEOGRAD - Advokat Gordana Božilović Petrović rekla je danas da ako oba roditelja imaju roditeljsko pravo, bez obzira na njihov status, nije potrebna nikakva dozvola da dete izađe iz zemlje sa jednim od roditelja. Ona je to rekla za Tanjug, a povodom… »
Oglasio se mašan sa novim tvrdnjama: Od Švajcarske sam dobio ovo rešenje kao privremenu meru

Oglasio se mašan sa novim tvrdnjama: Od Švajcarske sam dobio ovo rešenje kao privremenu meru

Blic 20.04.2023
Mašan Lubarda, koga je supruga Jelena Abramović (32) optužila da je na Veliki petak ilegalno odveo njihovog dvoipogodišnjeg sina u Švajcarsku, bez pasoša i njene saglasnosti, sada tvrdi da je dobio starateljstvo nad sinom. "Dobio sam starateljstvo… »
"Švajcarska mi je dala starateljstvo": Mašan koji je odveo sina sada ovo tvrdi za Telegraf

"Švajcarska mi je dala starateljstvo": Mašan koji je odveo sina sada ovo tvrdi za Telegraf

Telegraf 20.04.2023
Objasnio je i kako je navodno dobio starateljstvo. "Dobio sam starateljstvo nad sinom. Švajcarska mi je dala". Ovako otac Mašan Lubarda, kratko i oštro, poručuje za Telegraf nakon što ga je supruga Jelena Abramović (32) optužila da je na Veliki… »
Cela Srbija se pita jedno: - kako je Mašan izveo dete iz zemlje bez pasoša?! Naizgled nemoguća misija, ali advokat…

Cela Srbija se pita jedno: - kako je Mašan izveo dete iz zemlje bez pasoša?! Naizgled nemoguća misija, ali advokat…

Blic 20.04.2023
Mašan L. (37) je državljanin Srbije koji je, prema rečima Jelene Abramović (32), na Veliki petak oteo njihovog zajedničkog dvoipogodišnjeg sina i bez njene dozvole i znanja odveo ga u Švajcarsku. Ono što za sada predstavlja misteriju - kako je… »
Porodična drama šokirala Srbiju Jelena odgovorila suprugu na tvrdnje da je zapostavljala sina

Porodična drama šokirala Srbiju Jelena odgovorila suprugu na tvrdnje da je zapostavljala sina

Alo 20.04.2023
Jelena Abramović (32) kaže da je njen suprug Mašan Lubarda (37), od kojeg se razvodi, na Veliki petak bez njenog znanja odveo njihovog dvogodišnjeg sina u Cirih * Otac Mašan: Sve je laž, Jelena je psihopata! Jelena Abramović (32), koja je optužila… »
"Ovde se igra prljavo" Repac: Otac nikad ne sme da to izgovori zbog trauma deteta! Advokat: U ovom slučaju mora se biti…

"Ovde se igra prljavo" Repac: Otac nikad ne sme da to izgovori zbog trauma deteta! Advokat: U ovom slučaju mora se biti…

Kurir 20.04.2023
Gosti u studiju advokat Željko Simić i psiholog Snežana Repac razgovarali su u jutarnjem programu o slučaju Mašana Lubardu koga je supruga Jelena Abramović optužila da je bez njenog odobrenja i znanja odveo njihovo maloletno dete u Švajcarsku… »
Oglasio se konzul u Švajcarskoj o slučaju odvedenog deteta: Radićemo sve što nam iz Beograda budu rekli

Oglasio se konzul u Švajcarskoj o slučaju odvedenog deteta: Radićemo sve što nam iz Beograda budu rekli

Telegraf 20.04.2023
Nakon što je ministar inostranih poslova Ivica Dačić izjavio da njegovo ministarstvo čini sve što je u njihovoj moći, uključio se generalni konzul Srbije u Švajcarskoj Mihajlo Šaulić. Porodična drama Jelene Abramović (32), koja je optužila… »
"Muž me je u Švajcarskoj prijavio tek nakon što sam tražila razvod!" Jelena odgovorila na Mašanove optužbe: Novi detalji…

"Muž me je u Švajcarskoj prijavio tek nakon što sam tražila razvod!" Jelena odgovorila na Mašanove optužbe: Novi detalji…

Blic 20.04.2023
Porodična drama Jelene Abramović (32), koja tvrdi da je njen muž Mašan Lubarda (37) na Veliki petak ilegalno odveo njihovog dvoipogodišnjeg sina u Švajcarsku bez pasoša i njene saglasnosti, podigla je Srbiju na noge, a nadležne institucije su… »

Vesti dana »