Povezane vesti

Mazraui: Razočaran sam trenutnom situacijom u Bajernu

Mazraui: Razočaran sam trenutnom situacijom u Bajernu

Sport klub 20.04.2023
Fudbaler Bajerna Nusair Mazraui izjavio je da nezadovoljan statusom u minhenskom klubu, prenose nemački mediji. Mazraui (25) je stigao u Bajern prošle godine iz Ajaksa, a za klub iz Minhena je ove sezone odigrao 20 mečeva i sakupio je 1.063 minuta u… »
Salihamidžić: Moram da živim sa kritikama, radim ono što je najbolje za Bajern

Salihamidžić: Moram da živim sa kritikama, radim ono što je najbolje za Bajern

Sportski žurnal 20.04.2023
Bajern je pre više od mesec dana smenio trenera Julijana Nagelsmana i na njegovo mesto postavio je Tuhela. Sportski direktor Bajerna Hasan Salihamidžić izjavio je da ima poverenja u tim posle eliminacije u četvrtfinalu fudbalske Lige šampiona i dodao… »
Martinez: Očekujem spektakl protiv Milana u polufinalu Lige šampiona

Martinez: Očekujem spektakl protiv Milana u polufinalu Lige šampiona

Sportski žurnal 20.04.2023
Inter je u četvrtfinalu Lige šampiona eliminisao Benfiku, dok je Milan u dva meča bio bolji od Napolija. Fudbaler Intera Lautaro Martinez izjavio je da očekuje spektakl u polufinalu Lige šampiona protiv gradskog rivala Milana, prenose italijanski… »
Salihamidžić: Moram da živim sa kritikama

Salihamidžić: Moram da živim sa kritikama

Sport klub 20.04.2023
Sportski direktor Bajerna Hasan Salihamidžić ima poverenja u tim posle eliminacije u četvrtfinalu Lige šampiona, kao i trenera Tomasa Tuhela. Bajern je u sredu odigrao u Minhenu sa Mančester Sitijem bez pobednika, 1:1 u revanš meču četvrtfinala… »
Martinez: Očekujem spektakl protiv Milana u polufinalu LŠ

Martinez: Očekujem spektakl protiv Milana u polufinalu LŠ

Sport klub 20.04.2023
Inter je u četvrtfinalu Lige šampiona eliminisao Benfiku, dok je Milan u dva meča bio bolji od Napolija. Fudbaler Intera Lautaro Martinez izjavio je da očekuje spektakl u polufinalu Lige šampiona protiv gradskog rivala Milana, prenose italijanski… »
Pet razloga - Šta sad Pep ima, a nije do sada i zato mora da osvoji Ligu šampiona?

Pet razloga - Šta sad Pep ima, a nije do sada i zato mora da osvoji Ligu šampiona?

Sportske.net 20.04.2023
Tim Pepa Gvardiole eliminisao je Bajern Minhen u četvrtfinalu Lige šampiona i ponovo je stigao u predvorje finala, ali će ispred sebe imati opet - Real Madrid. U nastavku su pet potencijalnih razloga zbog kojih je Mančester siti ove sezone korak… »
Gvardiola strahuje od iscrpljenosti fudbalera Sitija u završnici sezone

Gvardiola strahuje od iscrpljenosti fudbalera Sitija u završnici sezone

Beta 20.04.2023
Trener Mančester sitija Pep Gvardiola strahuje da će njegovi fudbaleri biti iscrpljeni u završnici sezone u kojoj se bori za tri trofeja. Siti se sinoć plasirao u polufinale Lige šampiona, nakon što je u revanšu četvrtfinala u Minhenu odigrao… »
Tuhel: Nismo imali sreće protiv Mančester sitija, a Turpan je sudio za šesticu

Tuhel: Nismo imali sreće protiv Mančester sitija, a Turpan je sudio za šesticu

Sportski žurnal 20.04.2023
Bajern i Mančester siti odigrali su 1:1 u revanš meču četvrtfinala LŠ, ali je engleski tim izborio polufinale najkvalitetnijeg evropskog klupskog takmičenja, pošto je u prvom duelu slavio 3:0. Trener fudbalera Bajerna Tomas Tuhel izjavio je da je… »
Mazraui: Razočaran sam trenutnom situacijom, bio sam prvotimac Bajerna pre SP

Mazraui: Razočaran sam trenutnom situacijom, bio sam prvotimac Bajerna pre SP

Sportski žurnal 20.04.2023
Nisam čak ni drugi ni treći izbor. Prerano je govoriti o mojoj perspektivi ovde, ali nije dobro - rekao je Mazraui. Fudbaler Bajerna Nusair Mazraui izjavio je da nezadovoljan statusom u minhenskom klubu. Mazraui (25) je stigao u Bajern prošle godine iz… »
Milanski derbi u polufinalu LŠ - Inzagi: Inter je na ovo dugo čekao, daćemo sve od sebe da igramo u finalu

Milanski derbi u polufinalu LŠ - Inzagi: Inter je na ovo dugo čekao, daćemo sve od sebe da igramo u finalu

Sportski žurnal 20.04.2023
Prvi meč polufinala LŠ između Milana i Intera biće odigran 10. maja, a revanš šest dana kasnije. Trener fudbalera Intera Simone Inzagi izjavio je da će njegov tim učiniti sve da se plasira u finale Lige šampiona. Inter je u četvrtfinalu… »
Tuhel: Bili smo na Sitijevom nivou, 1:4 nije realno

Tuhel: Bili smo na Sitijevom nivou, 1:4 nije realno

Sport klub 20.04.2023
Trener Bajern Minhena Tomas Tuhel zadovoljan je igrom svojih momaka uprkos eliminaciji od Mančester sitija u četvrtfinalu Lige šampiona. „Veoma sam zadovoljan kako smo odigrali oba meča protiv Mančester sitija, i igrom i stavom. Bili smo na istom… »

Vesti dana »