Povezane vesti

Ša uhvaćen sa ženom prvi put posle tajnog venčanja: Na mrežama sve puca od ljubavi, a evo kako se ponašaju na ulici!

Ša uhvaćen sa ženom prvi put posle tajnog venčanja: Na mrežama sve puca od ljubavi, a evo kako se ponašaju na ulici!

Mondo 20.04.2023
Nenad Aleksić Ša nedavno je u tajnosti oženio mladu tiktokerku Vanju i drugi put izgovorio "da", a sada je bračni par uhvaćen u javnosti prvi put. Nenad Aleksić Ša nedavno je u tajnosti oženio mladu tiktokerku Vanju i drugi put izgovorio "da", a… »
Ša uhvaćen sa ženom prvi put nakon tajnog venčanja: Evo kako se ponašaju kad misle da ih niko ne gleda

Ša uhvaćen sa ženom prvi put nakon tajnog venčanja: Evo kako se ponašaju kad misle da ih niko ne gleda

Blic 20.04.2023
Reper i bivši zadrugar Nenad Aleksić Ša nedavno je oženio tiktokerkom Vanjom, a sada su prvi put uhvaćeni zajedno u javnosti nakon tajnog venčanja. Naime, ekipa "Paparaco lova" zatekla je par u jednom tržnom centru, oni su šetali i bili u… »
Paparaco vanje i Ša u do sada neviđenom izdanju! Bračni par u trenerci šetao po tržnom centru, a svi su gledali u njenu…

Paparaco vanje i Ša u do sada neviđenom izdanju! Bračni par u trenerci šetao po tržnom centru, a svi su gledali u njenu…

Kurir 20.04.2023
Nenad Aleksić Ša i Vanja Aleksić od kako su objavili da su se tajno venčali, večita su tema domaćih medija. Njihov odnos intrigira sve više, a nedavno je Vanja poslala brutalnu poruku svim onima koji komentarišu njenog supruga. - Poruka za… »
"On je moj muž, nećete nas rastaviti": Oglasila se žena Nenada Aleksića Ša, poslala brutalnu poruku: "Stavljate moje dete…

"On je moj muž, nećete nas rastaviti": Oglasila se žena Nenada Aleksića Ša, poslala brutalnu poruku: "Stavljate moje dete…

Blic 19.04.2023
Bivši zadrugar i reper Nenad Aleksić Ša je pre nekoliko dana stao na ludi kamen sa tiktokerkom Vanjom. Vanja se seda oglasila na svom Instagram profilu i obratila se devojkama koje su opsednute, kako ona kaže, njenim čovekom. - Poruka za pojedine… »

Vesti dana »