Povezane vesti

Osuđujem Zvezdana, trebalo je da ostane muškarac i ne udari je! Moka Slavnić posle skandala - Uz Anđelu sam svim srcem!

Osuđujem Zvezdana, trebalo je da ostane muškarac i ne udari je! Moka Slavnić posle skandala - Uz Anđelu sam svim srcem!

Mondo 20.04.2023
Nakon drame koja je trajala celu noć i jutro između Zvezdana Slavnića i Anđele Đuričić, oglasio se Moka Slavnić i priznao da osuđuje sina zbog njegovih postupaka. Nakon drame koja je trajala celu noć i jutro između Zvezdana Slavnića i Anđele… »
Pobednica prve sezone Zadruge podigla prašinu! Kija Kockar zabrinuta za Anđelu, a Slavniću poželela "karmicu zvanu maja"

Pobednica prve sezone Zadruge podigla prašinu! Kija Kockar zabrinuta za Anđelu, a Slavniću poželela "karmicu zvanu maja"

Kurir 20.04.2023
Zvezdan Slavnić ponovo je šokirao javnost, kada je u ranim jutarnjim časovima imao odnos sa Majom Marinković, a onda imao žestoki okršaj sa Anđelom Đuričić, koja ih je zatekla u izolaciji. Ovo je sve dodatno iznenadilo, zbog činjenice da je pre… »
"Muškarac u problemu, dođe neka da raširi noge i je*iga": Bio s Majom sad teši Anđelu posle tuče - Njoj hvala da kažeš!

"Muškarac u problemu, dođe neka da raširi noge i je*iga": Bio s Majom sad teši Anđelu posle tuče - Njoj hvala da kažeš!

Mondo 20.04.2023
Filip Car i Aleksandra Nikolić se nisu odvajali od Anđele nakon skandalozne tuče sa Zvezdanom Slavnićem. Filip Car i Aleksandra Nikolić se nisu odvajali od Anđele nakon skandalozne tuče sa Zvezdanom Slavnićem Zvezdan Slavnić prevario je Anđelu… »
Prevaspitala bih ga, znam mu sve mane! Jovana udarila na Zvezdana nakon vruće akcije s Majom: "Anđeli je ovo trebalo"

Prevaspitala bih ga, znam mu sve mane! Jovana udarila na Zvezdana nakon vruće akcije s Majom: "Anđeli je ovo trebalo"

Mondo 20.04.2023
Voditeljka jutarnjeg pograma, Jovana Jeremić prokomentarisala je trenutno najaktuelniju temu u Zadruzi - odnos Maje Marinković i Zvezdana Slavnića. Voditeljka jutarnjeg pograma, Jovana Jeremić prokomentarisala je trenutno najaktuelniju temu u Zadruzi… »
"Plačem zbog Anđele, nije ovo zaslužila" Moka Slavnić ne može da dođe sebi, ovoga puta nije štedeo svog sina: Draže mi…

"Plačem zbog Anđele, nije ovo zaslužila" Moka Slavnić ne može da dođe sebi, ovoga puta nije štedeo svog sina: Draže mi…

Alo 20.04.2023
Zvezdan ne prestaje da pravi skandale. Javnost ne prestaje da bruji o skandaloznoj prevari Zvezdana Slavnića koja se dogodila u ranim jutarnim časovima kada je Anđela Đuričić zatekla svog dečka u krevetu sa Majom Marinković. Iako ovoga puta nije… »
Zvezdan Slavnić prevario Anđelu! Isplivao snimak iz izolacije - dohvatio Maju Marinković, sve pucalo od strasti! (video)

Zvezdan Slavnić prevario Anđelu! Isplivao snimak iz izolacije - dohvatio Maju Marinković, sve pucalo od strasti! (video)

Mondo 20.04.2023
Zvezdan Slavnić je prevario Anu Ćurčić sa Anđelom Đuričić, a Anđelu sa Majom Marinković! Zvezdan Slavnić je prevario Anu Ćurčić sa Anđelom Đuričić, a Anđelu sa Majom Marinković! Zvezdan Slavnić ponovo u centru pažnje u Zadruzi. Samo… »
Najžešća akcija do sada u rijalitiju Zadruga: Isplivao 18+ snimak Maje Marinković i Zvezdana Slavnića - razvalili krevet

Najžešća akcija do sada u rijalitiju Zadruga: Isplivao 18+ snimak Maje Marinković i Zvezdana Slavnića - razvalili krevet

Mondo 20.04.2023
Maja i Zvezdan su novi par Zadruge 6 - iste večeri kada je pao prvi poljubac, zatresli celu izolaciju! Maja i Zvezdan su novi par Zadruge 6 - iste večeri kada je pao prvi poljubac, zatresli celu izolaciju! Maja Marinković i Zvezdan Slavnić su novi par… »

Vesti dana »