Povezane vesti
Borel imenovao nove diplomate, među njima i zamenicu šefa delegacije EU na Kosovu
Novi magazin 20.04.2023
Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borel imenovao je nove šefove delegacija EU u 41 zemlji i organizaciji. Nove evropske diplomate koje će stupiti na dužnost po prijemu agremana od zemlje domaćina, imenovane su za više afričkih… »
Eva Paltova novi zamenik šefa Kancelarije Evropske unije na Kosova i Metohije
RTV 20.04.2023
BRISEL - Eva Paltova je imenovana danas za zamenika šefa Kancelarije EU na KiM, saopštila je Evropska služba za spoljne poslove (EEAS). Ona trenutno obavlja dužnost šefa odeljenja za politiku, štampu i informisanje Delegacije EU u Kanadi, a takođe je… »
Vesti dana »
Pikasov portret Dore Mar, koji je dugo bio skriven od javnosti, prodat na aukciji za 27 miliona evra
Danas pre 9 satijoš 1 povezana
Dmitrijev: Sastanak Putina i Trampa će se održati kasnije nego što je bilo planirano
Telegraf pre 5 satijoš 3 povezane
Teška nesreća na mostu na adi: Sudarilo se više automobila, jedno vozilo potpuno uništeno: Policija na terenu, saobraćaj obustavljen (video)
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Prepodne vedro, popodne naoblačenje, uveče kiša: Temperatura do 20 stepeni
Telegraf pre 43 minutajoš 3 povezane



