Povezane vesti
MSP Rusije: Oslanjamo se na zvaničnu poziciju Srbije o navodnom slanju oružja Ukrajini
Danas 20.04.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije se oslanja na zvaničnu poziciju i objašnjenja rukovodstva Srbije u vezi sa navodima o slanju srpskog oružja u Ukrajinu, rečeno je televiziji N1 u Moskvi. Povodom prošlonedeljnog napisa agencije Rojters da u procurelim… »
Šta rusko Ministarstvo spoljnih poslova kaže o navodnom slanju srpskog oružja u Ukrajinu?
Danas 20.04.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije saopštilo je za N1 da smatra suvišnim da „komentariše glasine“ o navodnom slanju oružja iz Srbije u Ukrajinu. Na pitanje N1 da prokomentarišu pisanje Rojtersa da se prema procurelom dokumentu Pentagona Srbija… »
MSP Rusije za N1 o navodnom slanju srpskog oružja u Ukrajinu
N1 Info 20.04.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije saopštilo je za N1 da smatra suvišnim da "komentariše glasine" o navodnom slanju oružja iz Srbije u Ukrajinu. Na pitanje N1 da prokomentarišu pisanje Rojtersa da se prema procurelom dokumentu Pentagona Srbija… »
Oglasilo se Ministarstvo spoljnih poslova Rusije o navodnom slanju srpskog oružja u Ukrajinu
Nova 20.04.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije saopštilo je za N1 da smatra suvišnim da "komentariše glasine" o navodnom slanju oružja iz Srbije u Ukrajinu. Na pitanje N1 da prokomentarišu pisanje Rojtersa da se prema procurelom dokumentu Pentagona Srbija… »
Vesti dana »
Potraga za osumnjičenim za smrtonosni napad na Paradi ponosa u Berlinu
BBC News pre 43 minutajoš 31 povezana
Više od 330.000 ljudi evakuisano u Francuskoj i Španiji dok besne požari
Danas pre 33 minutajoš 27 povezanih
Vremenska prognoza: Topao dan uz lokalne pljuskove i najavu promene vremena
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 24 povezane
Nezgoda na Zvezdari: Autobus se otkačio sa šlepera, pa udario u tramvaj - izbio i požar
N1 Info pre 2 satajoš 18 povezanih




