Povezane vesti

Dodik: Ponudiću svim strankama dokument o ujedinjenju oko samostalnosti Republike Srpske unutar BiH

Dodik: Ponudiću svim strankama dokument o ujedinjenju oko samostalnosti Republike Srpske unutar BiH

Euronews 20.04.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da će na sutrašnjem sastanku sa predstavnicima stranaka iz Republike Srpske ponuditi novi dokument čiji je cilj ujedinjene oko samostalnosti Srpske unutar BiH. "Moja obaveza je bila da kao predsednik… »
Dodik: Ponudiću novi dokument čiji je cilj ujedinjenje oko samostalnosti RS unutar BiH

Dodik: Ponudiću novi dokument čiji je cilj ujedinjenje oko samostalnosti RS unutar BiH

Novi magazin 20.04.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik je danas najavio da će predstavnicima političkih stranaka iz RS na sutrašnjem sastanku ponuditi novi dokument čiji je cilj ujedinjenje oko samostalnosti RS unutar BiH. On je rekao da taj dokument podrazumeva… »
Dodik: Ponudiću strankama novi dokument čiji je cilj ujedinjenje oko samostalnosti RS unutar BiH

Dodik: Ponudiću strankama novi dokument čiji je cilj ujedinjenje oko samostalnosti RS unutar BiH

Danas 20.04.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik je danas najavio da će predstavnicima političkih stranaka iz RS na sutrašnjem sastanku ponuditi novi dokument čiji je cilj ujedinjenje oko samostalnosti RS unutar BiH. On je rekao da taj dokument podrazumeva… »
Dodik: Ponudiću dokument svim strankama oko samostalnosti Republike Srpske unutar Bosne i Hercegovine

Dodik: Ponudiću dokument svim strankama oko samostalnosti Republike Srpske unutar Bosne i Hercegovine

RTV 20.04.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da će na sutrašnjem sastanku sa predstavnicima stranaka iz Republike Srpske ponuditi novi dokument čiji je cilj ujedinjene oko samostalnosti Srpske unutar BiH. "Moja obaveza je bila da kao… »
Dodik: Ponudiću dokument svim strankama oko samostalnosti RS unutar BiH

Dodik: Ponudiću dokument svim strankama oko samostalnosti RS unutar BiH

Sputnik 20.04.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da će na sutrašnjem sastanku sa predstavnicima stranaka iz Republike Srpske ponuditi novi dokument čiji je cilj ujedinjene oko samostalnosti Srpske unutar BiH. „Moja obaveza je bila da kao… »

Vesti dana »