Povezane vesti

Zvezdan Slavnić olupao sam sebi glavu o ogledalo: Stravične scene u Zadruzi - izbio haos nakon vrele akcije sa Majom…

Zvezdan Slavnić olupao sam sebi glavu o ogledalo: Stravične scene u Zadruzi - izbio haos nakon vrele akcije sa Majom…

Blic 20.04.2023
Zvezdan Slavnić doživeo je pomračenje uma zbog razgovara sa Anom Ćurčić. Zvezdan Slavnić doživeo je ponovo pomračenja uma nakon razgovara sa Anom Ćurčić u hotelu. Naime, bivši robijaš je nakon vrele akcije sa Majom Marinković usred bela… »
Nakon divljačke akcije vanredno stanje! Zvezdanu pao mrak na oči, lomio sve pred sobom, Ana umalo izvukla deblji kraj!

Nakon divljačke akcije vanredno stanje! Zvezdanu pao mrak na oči, lomio sve pred sobom, Ana umalo izvukla deblji kraj!

Kurir 20.04.2023
Ana Ćurčić u hotelu "Zadruga" zbijala je šale na račun Zvezdana Slavnića posle saznanja da je imao vrelu akciju sa Majom Marinković. - Pun gas, k*raj brate, samo idi po kući. Filip Car bednik, došao čika Zveki - govorila je Ana. - Nemoj samo da… »
Ana i zvezdan se oprostili od 13 godina ljubavi: Slavnić se uhvatio za glavu i jecao na sav glas: "Moraš da prihvatiš da je…

Ana i zvezdan se oprostili od 13 godina ljubavi: Slavnić se uhvatio za glavu i jecao na sav glas: "Moraš da prihvatiš da je…

Blic 19.04.2023
Zvezdan Slavnić i Ana Ćurčić prolili su more suza zbog svega što im se desilo i načina na koji je njihova veza pukla posle 13 godina. - Samo me pusti, pošto misliš da si u pravu. Nemoj da me provociraš, slobodna si žena i ne zanima me sa kim se… »

Vesti dana »