Povezane vesti

VIDEO Sraman potez Embida: Jokićev najveći rival šutirao igrača, sudije ostale neme

VIDEO Sraman potez Embida: Jokićev najveći rival šutirao igrača, sudije ostale neme

Nova 21.04.2023
Nesportsko ponašanja. Džoel Embid sa Filadelfijom hita ka drugoj rundi plej-ofa i deluje da je za prvog favorita za MVP nagradu sve podmazano kao po loju u životu. Ipak, uprkos što mu sve ide od ruke, Embid je sebi dozvolio jedan, blago je reći… »
Filadelfija nadomak druge runde, Bruklin izgubio posle drame: Skandalozan potez Embida obeležio meč

Filadelfija nadomak druge runde, Bruklin izgubio posle drame: Skandalozan potez Embida obeležio meč

Euronews 21.04.2023
Ulogu favorita opravdala je Filadelfija u predgrađu Njujorka, gde je sa 102:97 pobedila Bruklin i stigla nadomak drugog kola plej-ofa. Seventisiksersi sada vode 3:0 u seriji, a šansu da overe plasman u narednu rundu, imaće u subotu od 19 sati, kada je… »
Embid posle incidenta: "Morao sam da ga udarim"

Embid posle incidenta: "Morao sam da ga udarim"

Sportske.net 21.04.2023
Košarkaši Filadelfije poveli su protiv Bruklina sa 3:0 u četvrtfinalnoj seriji NBA plej-ofa na Istoku i nalaze se na jednu pobedu od plasmana u polufinale, gde će igrati sa boljim iz duela između Bostons i Atlante, a tamo je 2:0 za Boston. Siksersi… »
Embid udario rivala, dobio samo nameran faul

Embid udario rivala, dobio samo nameran faul

Sport klub 21.04.2023
Veliki previd napravile su sudije u trećem meču između Bruklina i Filadelfije u okviru prvog kola plej ofa NBA lige. Gosti su na kraju slavili i stigli do trećeg trijumfa, ali su stvari mogle biti znatno drugačije da su arbitri reagovali na pravi… »
„Morao sam da ga udarim“: Embid bez trunke srama, napale ga i legende

„Morao sam da ga udarim“: Embid bez trunke srama, napale ga i legende

Nova 21.04.2023
Opravdava prljav potez. Filadelfija juriša ka polufinalu Istočne konferencije nkon što je i u trećem meču savladala Bruklin rezultatom 102:97, ali je pobeda ostala u senci ponašanja Džoela Embida. Prvi favorit za MVP nagradu je u jednom trenutku… »

Vesti dana »