Povezane vesti

"Ne znam gde su mi ćerke, ni da li su žive ili mrtve" Dr Jović o porodičnoj drami: Bivša žena ih je odvela u Kinu, svuda…

"Ne znam gde su mi ćerke, ni da li su žive ili mrtve" Dr Jović o porodičnoj drami: Bivša žena ih je odvela u Kinu, svuda…

Kurir 21.04.2023
Porodična drama Jelene Abramović koja je u ispovesti za Kurir optužila muža Mašana Lubardu da je na Veliki petak ilegalno odveo njihovog dvoipogodišnjeg sina u Švajcarsku bez pasoša i njene saglasnosti potresla je Srbiju. Naime, kako Kurir… »
Abramović: Ne znam kako je otac odveo dete u Švajcarsku bez moje saglasnosti

Abramović: Ne znam kako je otac odveo dete u Švajcarsku bez moje saglasnosti

RTV 21.04.2023
BEOGRAD - Majka trogodišnjeg dečaka kog je otac bez njene saglasnosti odveo u Švajcarsku Jelena Abramović rekla je da joj i dalje nije poznato na koji način je otac uspeo da sa detetom bez njene saglasnosti pređe granicu, kao i da se nada da će… »
Abramović: Ne znam kako je otac odveo dete u Švajcarsku bez moje saglasnosti

Abramović: Ne znam kako je otac odveo dete u Švajcarsku bez moje saglasnosti

Dnevnik 21.04.2023
BEOGRAD: Majka trogodišnjeg dečaka kog je otac bez njene saglasnosti odveo u Švajcarsku Jelena Abramović rekla je da joj i dalje nije poznato na koji način je otac uspeo da sa detetom bez njene saglasnosti pređe granicu, kao i da se nada da će… »
"Najveći strah mi je da dete neću moći da dovedem u Srbiju, kod mene": Jelena kojoj je muž nezakonito odveo sina u…

"Najveći strah mi je da dete neću moći da dovedem u Srbiju, kod mene": Jelena kojoj je muž nezakonito odveo sina u…

Blic 21.04.2023
Jelena Abramović iz Beograda, prijavila je još uvek zakonitog supruga Mašana Lubardu, da je na Veliki petak, 14. aprila, bez njenog pristanka odveo njihovog dvoipogodišnjeg sina u Švajcarsku. Šef srpske diplomatije Ivica Dačić, odmah je reagovao i… »
Jelena Abramović demantovala bivšeg supruga: „Nismo državljani Švajcarske, dete je rođeno u Beogradu“

Jelena Abramović demantovala bivšeg supruga: „Nismo državljani Švajcarske, dete je rođeno u Beogradu“

Telegraf 21.04.2023
Nakon što su se u medijima pojavile špekulacije, da su ona, suprug i dete švajcarski državljani, Jelena demantuje te navode i kaže da su svo troje srpski državljani. Jelena Abramović iz Beograda, prijavila je još uvek zakonitog supruga Mašana… »
"Ne znam ni da li su žive ili mrtve": Lekar iz Srbije progovorio o porodičnoj drami: Supruga se sa dve ćerke preselila u…

"Ne znam ni da li su žive ili mrtve": Lekar iz Srbije progovorio o porodičnoj drami: Supruga se sa dve ćerke preselila u…

Blic 21.04.2023
Porodična drama Jelene Abramović koja je optužila muža Mašana Lubardu da je na Veliki petak ilegalno odveo njihovog dvoipogodišnjeg sina u Švajcarsku bez pasoša i njene saglasnosti potresla je Srbiju. Naime, kako se nezvanično navodi iz izvora… »
Doktor Jović traži ćerke "Ne znam ni da li su žive, poslednja informacija da ih je maka odvela u Kinu"

Doktor Jović traži ćerke "Ne znam ni da li su žive, poslednja informacija da ih je maka odvela u Kinu"

Alo 21.04.2023
Dr Mladen Jović tvrdi da nakon razvoda od supruge više ne može da viđa svoje ćerke, iako nije lišen roditeljskog prava. Nakon slučaja Jelene Abramović koja je optužila muža Mašana Lubardu da je na Veliki petak ilegalno odveo njihovog… »
Majka Jelena za Kurir posle sastanka sa nadležnima: Nadam se da ću uskoro biti sa detetom! Uzda se u ovu jednu bitnu stvar

Majka Jelena za Kurir posle sastanka sa nadležnima: Nadam se da ću uskoro biti sa detetom! Uzda se u ovu jednu bitnu stvar

Kurir 21.04.2023
Najveću nadu da će uskoro biti sa dvoipogodišnjim sinom Beograđanka Jelena Abramović (32) polaže u nadležne državne organe, budući da je njen suprug Mašan Lubarda (37), nakon što mu je zatražila razvod braka, odveo njihovo dete u Švajcarsku… »
"Ne znam gde su mi ćerke, da li su žive ili mrtve": Drama dr Jovića - bivša žena posle razvoda odvela decu u Kinu

"Ne znam gde su mi ćerke, da li su žive ili mrtve": Drama dr Jovića - bivša žena posle razvoda odvela decu u Kinu

Mondo 21.04.2023
Nakon slučaja Jelene Abramović čiji muž je odveo njihovo dete bez dozvole u Švajcarsku, javio se i Mladen Jović sa sličnim problemom. Nakon slučaja Jelene Abramović čiji muž je odveo njihovo dete bez dozvole u Švajcarsku, javio se i Mladen… »
Nataša je prošla agoniju koju sada Jelena prolazi, a za nju ima samo jedan savet! "Terali su me da vratim dete mužu u…

Nataša je prošla agoniju koju sada Jelena prolazi, a za nju ima samo jedan savet! "Terali su me da vratim dete mužu u…

Blic 21.04.2023
Priča Jelene Abramović čijeg je sina otac, kako ona tvrdi, bez njenog znanja odveo u Švajcarsku na Veliki petak, mnogim majkama naterala je suze na oči. Kako izgleda život u strahu i bezizlazno bežanje dugo čitavih 6 godina najbolje zna Nataša… »

Vesti dana »