Povezane vesti
Raste vrednost izvoza srpskog oružja, otvorena nova tržišta
Biznis.rs 21.04.2023
Analiza Godišnjeg izveštaja o eksportu naoružanja i vojne opreme za 2021. Vrednost izvoza naoružanja i vojne opreme u 2021. godini je porasla, otvorena su neka nova ad hoc tržišta dok su „star“ kupci zadržani i ponovo se pokazalo da je stanje… »
Naoružanje i vojna oprema: Najviše izvozimo u SAD, a uvozimo iz Kine i Rusije
Nova ekonomija 21.04.2023
Sjedinjenje Američke Države su najvrednije izvozno tržište naoružanja i vojne opreme (NVO) iz Srbije, dok je Kina vrednosno najvažnija destinacija iz koje Srbija uvozi takvu opremu, piše u Godišnjem izveštaju o realizaciji poslova izvoza, uvoza… »
N1: Srbija u 2021. godini izvezla oružja i vojne opreme u vrednosti 1,23 milijarde dolara
Danas 21.04.2023
Za izvoz naoružanja i vojne opreme u 2021. godini u Srbiji je izdata 371 dozvola, u ukupnoj vrednosti od 1,23 milijardi dolara, navodi se u Godišnjem izveštaju o realizaciji poslova izvoza, uvoza, pružanja brokerskih usluga i tehničke pomoći u… »
Srpsko oružje najviše se izvozilo za SAD, Saudijsku Arabiju i Kipar
Biznis.rs 21.04.2023
Objavljen Godišnji izveštaj o izvozu naoružanja i vojne opreme za 2021. godinu. Za izvoz naoružanja i vojne opreme u 2021. godini izdato je 371 dozvola, u ukupnoj vrednosti od 1,23 milijardi dolara. U odnosu na 2020. godinu broj ukupno izdatih dozvola… »
Vesti dana »

Novi snimci trenutka koji je izazvao paniku među građanima: Policija užurbano napušta lokaciju pre udara „zvučnog topa“
N1 Info pre 1 satjoš 19 povezanih

Toškovski: 51 osoba poginula, više od 100 povređeno u požaru u diskoteci
Bloomberg Adria pre 2 minutajoš 64 povezane

Direkor policije Vasiljević: Naša procena o 107.000 učesnika veoma realna, izuzetno masovan skup
Novi magazin pre 55 minutajoš 11 povezanih