Povezane vesti

Najvažnija stvar je formiranje ZSO: Američki ambasador o očekivanjima da Srbija uvede sankcije Rusiji

Najvažnija stvar je formiranje ZSO: Američki ambasador o očekivanjima da Srbija uvede sankcije Rusiji

EurActiv 21.04.2023
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Kristofer Hil bio je gost redakcije Kurira i tom prilikom govorio o njegovom viđenju toka pregovora Beograda i Prištine i odugovlačenje druge strane sa implementacijom ZSO. Američki ambasador kazao je… »
Ambasador SAD Kristofer Hil za kurir TV Najvažnija stvar je formiranje ZSO! Srbi imaju pravo da znaju kakva im je budućnost…

Ambasador SAD Kristofer Hil za kurir TV Najvažnija stvar je formiranje ZSO! Srbi imaju pravo da znaju kakva im je budućnost…

Kurir 21.04.2023
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil bio je gost redakcije Kurira i tom prilikom dao ekskluzivni intervju novinaru jutarnjeg programa Redakcija Saši Dobrijeviću, a glavni povod bilo je njegovo viđenje toka pregovora Beograda i Prištine i… »
Hil: Nije vreme za izbore na severu Kosova

Hil: Nije vreme za izbore na severu Kosova

Vesti online 21.04.2023
Posle deset godina od Briselskog sporazuma, stav Vašingtona i moje mišljenje, takođe, jeste da se sporazum konačno primeni. Nadamo se da će narednih nekoliko nedelja na dnevnom redu biti predlozi. Gospodin Lajčak koji ima veliku odgovornost… »
"Ako zajednica srpskih opština ne bude imala ovu suštinu, sve je uzalud" Boris Bratina: Moj najveći strah je mogućnost…

"Ako zajednica srpskih opština ne bude imala ovu suštinu, sve je uzalud" Boris Bratina: Moj najveći strah je mogućnost…

Kurir 21.04.2023
Specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar očekuje da će vlada tzv Kosova predstaviti predlog o Zajednici srpskih opština do 2. maja, kada sledi i nova runda dijaloga Beograda i Prištine u Briselu. Eskobar je rekao da je došlo do… »

Vesti dana »