Povezane vesti

Bora Novaković: Tužiću Vučića, poništava sve norme uljudnog ponašanja

Bora Novaković: Tužiću Vučića, poništava sve norme uljudnog ponašanja

Nova 21.04.2023
Potpredsednik Narodne stranke Borislav Novaković najavljuje tužbu protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog uvreda izrečenih na račun opozicionog političara. Vučić je tokom razgovora za Prvu televiziju komentarisao to što su se protestu… »
Radnik EPS-a odgovara Vučiću: Koga on naziva lopovima? Mi podižemo sistem

Radnik EPS-a odgovara Vučiću: Koga on naziva lopovima? Mi podižemo sistem

N1 Info 21.04.2023
"Koga on naziva lopovskom klikom? Mene, bageristu s 32 godine staža?", ovako na komentar predsednika Srbije Aleksandra Vučića reaguje radnik "Kolubare" u Lazarevcu Goran Perišić. Komentarišući protest radnika Kolubare zbog prelaska EPS-a u… »
Radnik EPS-a odgovara Vučiću: Koga on naziva lopovima? Mi podižemo sistem

Radnik EPS-a odgovara Vučiću: Koga on naziva lopovima? Mi podižemo sistem

Novi magazin 21.04.2023
"Koga on naziva lopovskom klikom? Mene, bageristu s 32 godine staža?", ovako na komentar predsednika Srbije Aleksandra Vučića reaguje radnik "Kolubare" u Lazarevcu Goran Perišić. Komentarišući protest radnika Kolubare zbog prelaska EPS-a u… »
Radnik EPS-a Vučiću: Koga naziva lopovskom klikom? Mene, bageristu s 32 godine staža?!

Radnik EPS-a Vučiću: Koga naziva lopovskom klikom? Mene, bageristu s 32 godine staža?!

Pravda 21.04.2023
"Koga on naziva lopovskom klikom? Mene, bageristu s 32 godine staža?!". Ovako na komentar i vređanje od strane predsednika Srbije Aleksandra Vučića reaguje radnik "Kolubare" u Lazarevcu Goran Perišić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
„Koga on naziva lopovskom klikom? Mene, bageristu s 32 godine staža?!“: Radnik EPS-a odbrusio Vučiću

„Koga on naziva lopovskom klikom? Mene, bageristu s 32 godine staža?!“: Radnik EPS-a odbrusio Vučiću

Nova 21.04.2023
"Koga on naziva lopovskom klikom? Mene, bageristu s 32 godine staža?!". Ovako na sinoćnji komentar i vređanje od strane predsednika Srbije Aleksandra Vučića reaguje radnik "Kolubare" u Lazarevcu Goran Perišić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Bora Novaković: Tužiću Vučića, poništava sve norme uljudnog ponašanja

Bora Novaković: Tužiću Vučića, poništava sve norme uljudnog ponašanja

Radio 021 21.04.2023
Potpredsednik Narodne stranke Borislav Novaković najavljuje tužbu protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog uvreda izrečenih na račun opozicionog političara. Vučić je tokom razgovora za Prvu televiziju komentarisao to što su se protestu… »
Vučić: Norvežani u Nadzornom odboru EPS-a

Vučić: Norvežani u Nadzornom odboru EPS-a

Danas 20.04.2023
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije gostujući na TV Prva komentarišući proteste protiv pretvaranja EPS-a u akcionarsko društvo rekao je da „u Srbiji nikada ne možete nijednu reformu da provedete“. „Ovde se radi o pokušaju dela rukovodstva… »

Vesti dana »