Povezane vesti

Matić: Nadam se da odluka o Radonjiću i Romiću neće uticati na presudu

Matić: Nadam se da odluka o Radonjiću i Romiću neće uticati na presudu

Politika 21.04.2023
Predsednik Komisije za istraživanja ubistava novinara, Veran Matić, izjavio je danas da je izuzetno uznemiren sudskom odlukom da se optuženima za učešće u ubistvu Slavka Ćuruvije ukine mera zabrane napuštanja stana, uz primenu elektronskog… »
Matić za Insajder: Uznemiren sam odlukom o ukidanju kućnog pritvora Radonjiću i Romiću, nadam se da neće uticati na…

Matić za Insajder: Uznemiren sam odlukom o ukidanju kućnog pritvora Radonjiću i Romiću, nadam se da neće uticati na…

Insajder 21.04.2023
Predsednik Komisije za istraživanja ubistava novinara Veran Matić je izjavio za Insajder da odluka Apelacionog suda o ukidanju mere zabrane napuštanja stana uz primenu elektronskog nadzora Ratku Romiću i Milanu Radonjiću, optuženima za učešće u… »
Matić o ukidanju kućnog pritvora Romiću i Radonjiću: Uznemiren sam odlukom, nadam se da neće uticati na presudu

Matić o ukidanju kućnog pritvora Romiću i Radonjiću: Uznemiren sam odlukom, nadam se da neće uticati na presudu

Nova 21.04.2023
Predsednik Komisije za istraživanje ubistava novinara Veran Matić kaže da je izuzetno uznemiren odlukom Apelacionog veća, koje je ukinulo kućni pritvor Ratku Romiću i Milanu Radonjiću, optuženima za učešće u ubistvu novinara Slavka Ćuruvije… »
Matić: Uznemiren sam odlukom o ukidanju kućnog pritvora Romiću i Radonjiću, nadam se da neće uticati na presudu

Matić: Uznemiren sam odlukom o ukidanju kućnog pritvora Romiću i Radonjiću, nadam se da neće uticati na presudu

RTS 21.04.2023
Predsednik Komisije za istraživanje ubistava novinara Veran Matić kaže da je izuzetno uznemiren odlukom Apelacionog veća, koje je ukinulo kućni pritvor Ratku Romiću i Milanu Radonjiću, optuženima za učešće u ubistvu novinara Slavka Ćuruvije… »
Optuženima za ubistvo Slavka Ćuruvije ukinut kućni pritvor: Srbija mora da im plati odštetu

Optuženima za ubistvo Slavka Ćuruvije ukinut kućni pritvor: Srbija mora da im plati odštetu

Nova 21.04.2023
Apelacioni sud u Beogradu je 19. aprila ukinuo meru zabrane napuštanja stana uz primenu elektronskog nadzora - "nanogice" nekadašnjim pripadnicima Resora državne bezbednosti Milanu Radonjiću i Ratku Romiću, optuženim za učešće u ubistvu novinara… »
Apelacioni sud ukinuo kućni pritvor Radonjiću i Romiću, optuženim za učešće u ubistvu Ćuruvije

Apelacioni sud ukinuo kućni pritvor Radonjiću i Romiću, optuženim za učešće u ubistvu Ćuruvije

Euronews 21.04.2023
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je meru zabrane napuštanja stana uz primenu elektronskog nadzora (nanogice), nekadašnjim radnicima Državne bezbednosti Ratku Romiću i Milanu Radonjiću, optuženim za učešće u ubistvu novinara i vlasnika "Dnevnog… »
Ukinut kućni pritvor Radonjiću i Romiću, država mora da plati odštetu

Ukinut kućni pritvor Radonjiću i Romiću, država mora da plati odštetu

N1 Info 21.04.2023
Apelacioni sud u Beogradu je 19. aprila ukinuo meru zabrane napuštanja stana uz primenu elektronskog nadzora - "nanogice" nekadašnjim pripadnicima Resora državne bezbednosti Milanu Radonjiću i Ratku Romiću, optuženim za učešće u ubistvu novinara… »
Ukinut kućni pritvor Radonjiću i Romiću, država mora da plati odštetu

Ukinut kućni pritvor Radonjiću i Romiću, država mora da plati odštetu

Novi magazin 21.04.2023
Apelacioni sud u Beogradu je 19. aprila ukinuo meru zabrane napuštanja stana uz primenu elektronskog nadzora, "nanogice", nekadašnjim pripadnicima Resora državne bezbednosti Milanu Radonjiću i Ratku Romiću, optuženim za učešće u ubistvu novinara… »
Apelacioni sud ukinuo Radonjiću i Romiću kućni pritvor

Apelacioni sud ukinuo Radonjiću i Romiću kućni pritvor

Insajder 21.04.2023
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je meru zabrane napuštanja stana uz primenu elektronskog nadzora, nekadašnjim radnicima Državne bezbednosti Ratku Romiću i Milanu Radonjiću, optuženim za učešće u ubistvu novinara i vlasnika "Dnevnog Telegrafa"… »

Vesti dana »