Povezane vesti
Radnici "minija" delili sladolede strancima, ali ne i Kinezima: Proizvođač se izvinio za rasizam sa snimka
Telegraf 21.04.2023
Iz kompanije su saopštili da su radnici poslastice zapravo delili samo zaposlenima. Britanski proizvođač automobila Mini izvinio se danas, nakon što je na društvenim mrežama objavljen video-snimak na kojem se vidi kako njihovi radnici na Sajmu turizma u… »
Izvinjenje britanskog proizvođača automobila Mini posle optužbe za rasizam
Euronews 21.04.2023
Britanski proizvođač automobila Mini izvinio se danas, nakon što je na društvenim mrežama objavljen video-snimak na kojem se vidi kako njihovo osoblje na Sajmu turizma u Šangaju nudi sladoled strancima, ali odbija da ga da kineskim posetiocima. Iz… »
Vesti dana »
Ko je bio Ali Laridžani: „Siva eminencija“, „Iranski Kenedi“ i čovek zbog kojeg je Maja Gojković obukla hidžab
Nedeljnik pre 1 satjoš 45 povezanih
SNS bi mogao da izgubi Bor i Aranđelovac: Velika promena dešava se u Kuli, Knjaževcu, Smederevskoj Palanci, Sevojnu...
Nova pre 34 minuta
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Glas Zaječara pre 6 satijoš 2 povezane
Ministarstvo zdravlja Irana: 13 dece mlađe od pet godina poginulo u sukobima sa SAD
RTV pre 1 satjoš 31 povezana



