Povezane vesti

Vučića ne zanimaju privatne tužbe zbog vrtića u Pećincima: "To nije moj posao"

Vučića ne zanimaju privatne tužbe zbog vrtića u Pećincima: "To nije moj posao"

Radio 021 21.04.2023
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da ga ne zanimaju privatne tužbe zbog problema sa vrtićem u Pećincima i da to nije nešto čime on treba da se bavi. "Šta me briga što je neko nekog privatno… »
Vučića ne zanimaju privatne tužbe zbog vrtića u Pećincima

Vučića ne zanimaju privatne tužbe zbog vrtića u Pećincima

Novi magazin 21.04.2023
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da ga ne zanimaju privatne tužbe zbog problema sa vrtićem u Pećincima i da to nije nešto čime on treba da se bavi. "Šta me briga što je neko nekog privatno… »
Besplatni vrtići u Beogradu od jeseni, izvodljivo ili ne?

Besplatni vrtići u Beogradu od jeseni, izvodljivo ili ne?

Nova 21.04.2023
Da se sa vremena na vreme i deca nađu u centru pažnje političkih prepucavanja nije ništa novo. Od Pećinaca gde dece ne mogu u vrtić jer im roditelji nisu politički podobni do nuđenja besplatnog svega i svačega u vrema kampanja.Beogradski… »
Umesto ispravljanja nepravde zbog diskriminacije, usledila je tužba za klevetu: U Pećincima i dalje bez mesta za decu…

Umesto ispravljanja nepravde zbog diskriminacije, usledila je tužba za klevetu: U Pećincima i dalje bez mesta za decu…

Nova 21.04.2023
U Beogradu će dakle sva deca u vrtiće besplatno, u Pećincima za nečiju decu nema mesta ni za pare, a još će i na sud. Umesto očekivanog ispravljanja nepravde zbog diskriminacije njenog deteta, Jeleni Mihajlović iz Pećinaca stigla je tužba. Nju… »

Vesti dana »