Povezane vesti

Bajram je vreme za radost, zajedništvo i solidarnost

Bajram je vreme za radost, zajedništvo i solidarnost

Politika 21.04.2023
Situacija u društvu se postepeno poboljšava u smislu odnosa prema muslimanima u Srbiji. Postoji veće razumevanje i poštovanje prema našoj zajednici i našoj kulturi, ali još ima prostora za napredak po tom pitanju. Mi ćemo, kao muslimani, uvek, uz… »
Jusufspahić: Mi muslimani uvek ćemo biti deo našeg društva i domovine nam Srbije

Jusufspahić: Mi muslimani uvek ćemo biti deo našeg društva i domovine nam Srbije

Novi magazin 21.04.2023
Muftija Islamske zajednice Srbije Mustafa Jusufspahić rekao je da će muslimani uvek, uz Božju pomoć, biti deo društva i domovine Srbije i činilac koji "zbližnjava i spaja ovu nam zemlju sa svima, posebno zemljama bratskih nam muslimana", i poželeo… »
Jusufspahić: Mi muslimani uvek ćemo biti deo našeg društva i domovine nam Srbije

Jusufspahić: Mi muslimani uvek ćemo biti deo našeg društva i domovine nam Srbije

Danas 21.04.2023
Muftija Islamske zajednice Srbije Mustafa Jusufspahić rekao je da će muslimani uvek, uz Božju pomoć, biti deo društva i domovine Srbije i činilac koji „zbližnjava i spaja ovu nam zemlju sa svima, posebno zemljama bratskih nam muslimana“, i… »

Vesti dana »