Povezane vesti

Lalatović „o izdaji Šarca“, Dragan ustao i izašao iz sale, pa se vratio

Lalatović „o izdaji Šarca“, Dragan ustao i izašao iz sale, pa se vratio

Sportski žurnal 21.04.2023
Novosadska Mladost GAT je u Nišu pobedila Radnički 1:0 golom Markovića. Istog časa kad je Nenad Lalatović počeo izlaganje i okrenuo se prema Draganu Šarcu, govoreći neke stvari o njegovoj porodici, Šarac je ustao i izašao iz pres sale. U starom… »
"Zemljače, daj otkaz" skandal na konferenciji! Ustao i otišao od Lalatovića, on ga vređao: Vidi se koliko si bitan!

"Zemljače, daj otkaz" skandal na konferenciji! Ustao i otišao od Lalatovića, on ga vređao: Vidi se koliko si bitan!

Mondo 21.04.2023
Skandal na konferenciji za novinare Nenada Lalatovića i Dragana Šarca. Skandal na konferenciji za novinare Nenada Lalatovića i Dragana Šarca. Nenad Lalatović je sa svojim timom Mladost GAT ostvario pobedu u Nišu protiv Radničkog (1:0), na čijoj… »
Lalatovićeva hladna osveta Šarcu i Radničkom

Lalatovićeva hladna osveta Šarcu i Radničkom

Sport klub 21.04.2023
Mladost GAT ostvarila veliku pobedu protiv Radničkog u Nišu – 1:0, u prvom kolu plej-auta Super lige Srbije. Bio je meč niškog Radničkog i novosadske ekipe Mladost GAT od ogromnog značaja u borbi za opstanak u društvu najboljih. Ali, imao je i… »
Burno nakon meča radničkog i mladosti: Verbalni sukob Lalatovića i Šarca (video)

Burno nakon meča radničkog i mladosti: Verbalni sukob Lalatovića i Šarca (video)

Večernje novosti 21.04.2023
Mladost GAT je pobedila Radnički u Nišu rezultatom 1:0, a nakon meča na konferenciji za medije bila je uzavrela atmofera između Nenada Lalatovića i Daragana Šarca. Screenshot / TV Arena sport - Sve što želim sebi, želim i njemu. Sve što želim… »
Lalatović pred meč u Nišu: Šarcu sam bio brat, otac i majka, ujeo me je za srce i izdao

Lalatović pred meč u Nišu: Šarcu sam bio brat, otac i majka, ujeo me je za srce i izdao

Novi magazin 21.04.2023
Fudableri Mladosti gostuju danas ekipi Radničkog iz Niša, u prvom kolu plej-auta domaćeg šampionata. Mladost pred sobom ima izuzetno težak zadatak u borbi za opstanak i svaki bod će biti od presudnog značaja. Tim sa Satelita je u svojoj… »
Lalatović pred meč u Nišu: Šarcu sam bio brat, otac i majka, ujeo me je za srce i izdao

Lalatović pred meč u Nišu: Šarcu sam bio brat, otac i majka, ujeo me je za srce i izdao

Radio 021 21.04.2023
Fudableri Mladosti gostuju danas ekipi Radničkog iz Niša, u prvom kolu plej-auta domaćeg šampionata. Mladost pred sobom ima izuzetno težak zadatak u borbi za opstanak i svaki bod će biti od presudnog značaja. Tim sa Satelita je u svojoj… »
Šarac ni reči o Lalatoviću: "Detalji će odlučiti pobednika"

Šarac ni reči o Lalatoviću: "Detalji će odlučiti pobednika"

Sportske.net 21.04.2023
Iako ga je dojučerašnji šef i sutrašnji protivnik Nenad Lalatović dobrano potkačio u najavi meča između Radničkog i Mladosti GAT, trener Nišlija Dragan Šarac se na konferenciji za medije nije osvrtao na reči svog dugogodišnjeg saradnika, već… »

Vesti dana »