Povezane vesti

"Bio je mnogo dobar, žalim što nije doživeo da postane otac": Sestra mladića koji se utopio posvetila mu pesmu

"Bio je mnogo dobar, žalim što nije doživeo da postane otac": Sestra mladića koji se utopio posvetila mu pesmu

Telegraf 21.04.2023
Telo Milana NIkolića je pronađeno u naselju Jugovo, na ulazu u Smederevo, a na čamcu "Tri princeze" sa njim bili su Mane Knežević, Nenad Trivković i Miloš Marković. Telo Milana Nikolića, jednog od trojice mladića koji su se 18. marta utopili u… »
"Žao mi je što nije doživeo rođenje deteta, znam da bi bio dobar otac": Milan se sa drugovima utopio u Dunavu, njegova…

"Žao mi je što nije doživeo rođenje deteta, znam da bi bio dobar otac": Milan se sa drugovima utopio u Dunavu, njegova…

Blic 21.04.2023
Nakon 26 dana intenzivne potrage, porodice i prijatelji Nenada Trivkovića (38), Milana Nikolića (36) i Miloša Markovića (37) nažalost su dobili najtužnije vesti. Tela trojice mladića, za kojima se tragalo od kobne noći na Dunavu, su pronađena, a… »
Nije doživeo rođenje deteta, bio bi dobar otac Bolne reči sestre Milana Nikolića, koji se utopio sa prijateljima napisala…

Nije doživeo rođenje deteta, bio bi dobar otac Bolne reči sestre Milana Nikolića, koji se utopio sa prijateljima napisala…

Kurir 21.04.2023
Telo Milana Nikolića, jednog od trojice mladića koji su se 18. marta utopili u Dunavu, pronađeno je tri nedelje nakon nestanka, a njegova sestra Nevena za Kurir je ispričala koliku je prazninu Milan ostavio za sobom i napisala mu pesmu! - Kod njega… »

Vesti dana »