Povezane vesti

"Udario sam kuma u lice": Brat Andreane Čekić izneo nepoznate detalje sa audicije u "Zvezdama Granda": "On me je naterao da…

"Udario sam kuma u lice": Brat Andreane Čekić izneo nepoznate detalje sa audicije u "Zvezdama Granda": "On me je naterao da…

Blic 22.04.2023
Pevačica Andreana Čekić koja je karijeru započela u "Zvezdama Granda", otkrila je zanimljive detalje sa audicije, na kojoj joj je velika podrška bio njen brat Mile. - On me dovezao na audiciju u Beogradu, i Mile je veoma doprineo mom razvoju kao… »
Brat andreane Čekić otkrio surovu istinu! Nepoznati detalje iz perioda takmičenja u Zvezdama Granda: Udario sam kuma u lice!

Brat andreane Čekić otkrio surovu istinu! Nepoznati detalje iz perioda takmičenja u Zvezdama Granda: Udario sam kuma u lice!

Kurir 22.04.2023
Andreana Čekić, po prvi put je otkrila nepoznate detalje sa audicije za Zvezde granda i kroz šta je prolazila u najstresnijem periodu u životu. Njoj je društvo, u toku razgovora pravio i rođeni brat Mile, koji je, kako ona kaže bio "glavna karika"… »
Nikad mu ništa nije bilo teško! Andreani Čekić je ovaj muškarac pomogao u karijeri - sa 19 me naterao na audiciju!

Nikad mu ništa nije bilo teško! Andreani Čekić je ovaj muškarac pomogao u karijeri - sa 19 me naterao na audiciju!

Mondo 22.04.2023
Andreana Čekić se takmičila u Zvezdama Granda 2010. godine, a počela je da nastupa još sa 19 godina zahvaljujući njemu koji joj je oduvek najveća podrška. Andreana Čekić se takmičila u Zvezdama Granda 2010. godine, a počela je da nastupa još… »

Vesti dana »