Povezane vesti

Vučić: Neka opozicija skupi potpise i idemo na referendum, ujedno i na izbore

Vučić: Neka opozicija skupi potpise i idemo na referendum, ujedno i na izbore

Politika 22.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas opoziciji da skupi dovoljan broj potpisa za referendum za njegovu smenu, pošto je spreman za taj referendum, kao i da bi onda ujedno bili održani i izbori. Na pitanje novinara kako komentariše to… »
Vučić: Nije trebalo da izlazimo na izbore na KiM sve dok se ne formira ZSO

Vučić: Nije trebalo da izlazimo na izbore na KiM sve dok se ne formira ZSO

Dnevnik 22.04.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas izjavio je danas da Srbi nisu trebali da učestvuju ni na jednim izborima na Kosovu i Metohiji koje je organizovala Priština, sve dok se ne formira Zajednica srpskih opština. Na molbu… »
Vučić: Ako je narod protiv mene, ne treba mi da budem na mestu predsednika

Vučić: Ako je narod protiv mene, ne treba mi da budem na mestu predsednika

Danas 22.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije odustao od ponude opoziciji za raspisivanje referenduma na kome bi bio proveren njegov legitimitet, navodeći da ako je narod protiv njega, „njemu ne treba“ mesto predsednika. Vučić je… »
Vučić: Ako je narod protiv mene, ne treba mi da budem na mestu predsednika

Vučić: Ako je narod protiv mene, ne treba mi da budem na mestu predsednika

Novi magazin 22.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije odustao od ponude opoziciji za raspisivanje referenduma na kome bi bio proveren njegov legitimitet, navodeći da ako je narod protiv njega, "njemu ne treba" mesto predsednika. Vučić je… »
Obradović: Tražimo izbore na svim nivoima, nećemo da učestvujemo u Vučićevim 'forama i fazonima'

Obradović: Tražimo izbore na svim nivoima, nećemo da učestvujemo u Vučićevim 'forama i fazonima'

Beta 22.04.2023
Predsednik pokreta Dveri Boško Obradović izjavio je danas da Dveri, zajedno sa Novom Demokratskom strankom Srbije, Pokretom obnove Kraljevine Srbije i Zavetnicima traže ostavku predsednika Srbije Aleksandra Vučića i vanredne izbore na svim nivoima… »
Rašković Ivić: Očigledno da SNS nije toliko divna, čim Vučić najavljuje novi pokret

Rašković Ivić: Očigledno da SNS nije toliko divna, čim Vučić najavljuje novi pokret

Novi magazin 22.04.2023
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić ocenila je da Srpska napredna stranka (SNS) "očigledno nije toliko divna i da se tamo nakupilo svakakvih ljudi", čim predsednik te stranke i Srbije Aleksandar Vučić najavljuje osnivanje Narodnog… »
Rašković Ivić: Očito da SNS nije toliko divna čim Vučić najavljuje novi pokret

Rašković Ivić: Očito da SNS nije toliko divna čim Vučić najavljuje novi pokret

N1 Info 22.04.2023
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić ocenila je da Srpska napredna stranka (SNS) "očigledno nije toliko divna i da se tamo nakupilo svakakvih ljudi", čim predsednik te stranke i Srbije Aleksandar Vučić najavljuje osnivanje Narodnog… »
Rašković Ivić: U SNS se nakupilo svakakvih ljudi čim Vučić najavljuje osnivanje novog pokreta

Rašković Ivić: U SNS se nakupilo svakakvih ljudi čim Vučić najavljuje osnivanje novog pokreta

Nova 22.04.2023
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić ocenila je da Srpska napredna stranka (SNS) "očigledno nije toliko divna i da se tamo nakupilo svakakvih ljudi", čim predsednik te stranke i Srbije Aleksandar Vučić najavljuje osnivanje Narodnog… »
„Vučić i car i onaj ko tka novo ruho koje je zapravo staro“: Rašković Ivić o Narodnom pokretu za Srbiju

„Vučić i car i onaj ko tka novo ruho koje je zapravo staro“: Rašković Ivić o Narodnom pokretu za Srbiju

Danas 22.04.2023
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić ocenila je da Srpska napredna stranka (SNS) „očigledno nije toliko divna i da se tamo nakupilo svakakvih ljudi“, čim predsednik te stranke i Srbije Aleksandar Vučić najavljuje osnivanje… »

Vesti dana »