Povezane vesti

Sin portparola Kremlja borio se s vagnerovcima!? Prigožon: Prišao mi je Peskov i rekao "Nađite mesto za mog sina, hoće da…

Sin portparola Kremlja borio se s vagnerovcima!? Prigožon: Prišao mi je Peskov i rekao "Nađite mesto za mog sina, hoće da…

Kurir 23.04.2023
Sin portparola Kremlja Dmitrija Peskova borio se u Ukrajini zajedno sa snagama ruske vojne kompanije Vagner, otkrio je šef Vagnera Jevgenij Prigožin. Prigožin je rekao da je Peskov, poverenik ruskog predsednika Vladimira Putina, posegnuo za rukom da… »
Šok priznanje sina Putinovog ključnog čoveka: Borio sam se u Ukrajini sa Vagnerom, otac mi je pomogao da odem

Šok priznanje sina Putinovog ključnog čoveka: Borio sam se u Ukrajini sa Vagnerom, otac mi je pomogao da odem

Nova 23.04.2023
Sin portparola Kremlja Dmitrija Peskova - Nikolaj, borio se u Ukrajini u sklopu paravojne formacije Vagner, otkrio je šef te plaćeničke grupe Jevgenij Prigožin. Tu informaciju je potvrdio i sam Nikolaj, koji je ispričao da mu je otac pomogao da se… »
Sin Putinovog portparola kaže da se borio za Vagner u Ukrajini, otac Dmitrij Peskov pokušao da ga odvrati: "Mislim da je…

Sin Putinovog portparola kaže da se borio za Vagner u Ukrajini, otac Dmitrij Peskov pokušao da ga odvrati: "Mislim da je…

Blic 23.04.2023
Sin Dmitrija Peskova, portparola ruskog predsednika Vladimira Putina, rekao je da je služio u Ukrajini kao artiljerac plaćeničke grupe Vagner, preneo je Rojters pozivajući se na “Komsomolskaju pravdu”. Nikolaj Peskov (33) rekao je listu da je bio… »
Prigožin: Sin Dmitrija Peskova borio se u redovima skupine Wagner

Prigožin: Sin Dmitrija Peskova borio se u redovima skupine Wagner

SEEbiz 23.04.2023
MOSKVA - Sin glasnogovornika Kremlja Dmitrija Peskova borio se u Ukrajini zajedno s plaćeničkim snagama private ruske vojne tvrtke Wagner, otkrio je u subotu šef Wagnera Jevgenij Prigožin. Prigožin je rekao da se Peskov, osoba od povjerenja ruskog… »
Šef Vagner grupe: Ruska elita šalje decu na fakultete, dok deca radnika ginu u ratu

Šef Vagner grupe: Ruska elita šalje decu na fakultete, dok deca radnika ginu u ratu

Danas 23.04.2023
Sin portparola Kremlja Dmitrija Peskova borio se u Ukrajini zajedno sa plaćeničkim snagama privatne ruske vojne kompanije Vagner, otkrio je u subotu šef Vagnera Jevgenij Prigožin. Prigožin je rekao da je Peskov, poverenik ruskog predsednika Vladimira… »
Prigožin tvrdi: Sin Putinovog portparola se borio za Vagner, to se držalo u tajnosti

Prigožin tvrdi: Sin Putinovog portparola se borio za Vagner, to se držalo u tajnosti

Telegraf 23.04.2023
Prigožin je rekao da se Peskov, osoba od poverenja ruskog predsednika Vladimira Putina, sam obratio kako bi razgovarao o angažmanu njegovog sina u ratu. Sin portparola Kremlja Dmitrija Peskova borio se u Ukrajini zajedno s plaćeničkim snagama privatne… »
Nađite mesta za mog sina, on hoće da ide u rat! Prišao mu jedan od Putinovih najbližih ljudi i uputio dramatične reči

Nađite mesta za mog sina, on hoće da ide u rat! Prišao mu jedan od Putinovih najbližih ljudi i uputio dramatične reči

Mondo 23.04.2023
Nikolaj Peskov, sin Dmitrija Peskova, služio u ratom razorenoj Ukrajini u istočnoj oblasti Luganska pod lažnim imenom nakon tri nedelje obuke. Nikolaj Peskov, sin Dmitrija Peskova, služio u ratom razorenoj Ukrajini u istočnoj oblasti Luganska pod… »

Vesti dana »