Povezane vesti

Najomraženiji NBA košarkaš otvorio dušu: Od mene prave zlikovca!

Najomraženiji NBA košarkaš otvorio dušu: Od mene prave zlikovca!

Večernje novosti 23.04.2023
KOŠARKAŠ Memfis Grizlisa Dilon Bruks uspeo je da izbegne suspenziju zbog udaranja Lebrona Džejmsa u međunožje. On je zbog tog poteza isključen u trećem meču serije NBA plej-ofa koji su Lejkersi dobili rezultatom 111:101 za vođstvo 2:1 u seriji… »
Lebron: Ovo nije moj prvi rodeo, ne zanimaju me takve reči

Lebron: Ovo nije moj prvi rodeo, ne zanimaju me takve reči

Sport klub 23.04.2023
Lebron Džejms ističe da na njega ni najmanje ne utiču reči Dilona Bruksa, beka Memfis Grizlisa, kao i da nije imao poseban motiv u trećoj utakmici serije prve runde plej-ofa. Lejkersi su kod kuće slavili sa 111:101 i sada vode sa 2-1. Bruks je posle… »
VIDEO Napucao Lebrona između nogu, Džejms se srušio na parket: Prljav potez igrača Memfisa

VIDEO Napucao Lebrona između nogu, Džejms se srušio na parket: Prljav potez igrača Memfisa

Nova 23.04.2023
Na meču Lejkersa i Grizlisa viđene su i neke nesportske, ružne scene. Košarkaš Memfisa Dilon Bruks isključen je sa utakmice jer je namerno udario Lebrona Džejmsa u predelu prepona. Dvojica igrača su se do sada bavila čarkama samo preko medija, a… »
Ruka u Lebronovo međunožje – isključenje, neverica (VIDEO)

Ruka u Lebronovo međunožje – isključenje, neverica (VIDEO)

Sport klub 23.04.2023
Košarkaš Memfisa Dilon Bruks isključen je početkom treće četvrtine trećeg meča prve runde NBA plej-ofa protiv Lejkersa u Los Anđelesu. Bruks je pokušao da ukrade loptu Lebronu Džejmsu, ali umesto na lopti njegova ruka je završila u međunožju… »

Vesti dana »