Povezane vesti

"Da sam oženio priju, SAD ne bih malterisao": Pevač u emisiji hvalio ženu, voditelj mu spomenuo bivšu devojku!

"Da sam oženio priju, SAD ne bih malterisao": Pevač u emisiji hvalio ženu, voditelj mu spomenuo bivšu devojku!

Mondo 23.04.2023
Pevač Ljuba Perućica u emisiji pričao o ženi s kojom je izvodio radove na kući. Dok je hvalio, dotakao se i pevačice Aleksandre Prijović. Pevač Ljuba Perućica u emisiji pričao o ženi s kojom je izvodio radove na kući. Dok je hvalio, dotakao se… »
"Da sam se oženio prijom, ne bih malterisao" Ljubu i danas svi pamte kao njenog bivšeg, evo šta on kaže o njoj, brzo…

"Da sam se oženio prijom, ne bih malterisao" Ljubu i danas svi pamte kao njenog bivšeg, evo šta on kaže o njoj, brzo…

Kurir 23.04.2023
Pevač Ljuba Perućica je svojevremeno bio u vezi sa koleginicom Aleksandrom Prijović koja je danas jedna od najplaćenijih pevačica na našim prostorima, ali je sada u srećnom braku sa Katarinom. Ljuba veoma redovno na društvenim mrežama objavljuje… »
"Ih, da sam nju oženio..." Pevač se prisetio ljubavi sa Aleksandrom Prijović

"Ih, da sam nju oženio..." Pevač se prisetio ljubavi sa Aleksandrom Prijović

Večernje novosti 22.04.2023
POPULARNI pevač Ljuba Perućica progovorio je o životu sa suprugom Katarinom Kolozeus, a pritom se prisetio svoje ljubavi sa Aleksandrom Prijović, te se našalio. Foto: Instagram Ljuba je otkrio da je morao da malteriše sa svojom suprugom, pošto se… »

Vesti dana »