Povezane vesti

Prišao i rekao - SAD ću da te silujem! Milena Ćeranić o ovome nikad nije govorila - otkrila detalje saradnje sa Tropikom

Prišao i rekao - SAD ću da te silujem! Milena Ćeranić o ovome nikad nije govorila - otkrila detalje saradnje sa Tropikom

Mondo 23.04.2023
Milena Ćeranoć svojevremeno je bila deo grupe Tropiko bend, a prilikom jednog nastupa doživela je ogromnu neprijatnost od strane gosta. Milena Ćeranoć svojevremeno je bila deo grupe Tropiko bend, a prilikom jednog nastupa doživela je ogromnu… »
„Psujte ljudi, to oslobađa“: Naša pevačica otkrila tehniku kojom se rešava stresa

„Psujte ljudi, to oslobađa“: Naša pevačica otkrila tehniku kojom se rešava stresa

Nova 23.04.2023
Pevačica poslala poruku narodu. Pevačica Milena Ćeranić je za portal Nova.rs po prvi put javno ispričala detalje svog privatnog života, odrastanja u Kragujevcu, i početku svoje pevačke karijere. Ona nam je otkrila koliko je zarađivala kao… »
Milena Ćeranić otkrila detalje incidenta na njenom nastupu!

Milena Ćeranić otkrila detalje incidenta na njenom nastupu!

Svet plus 23.04.2023
Pevačica Milena Ćeranić otkrila detalje incidenta na njenom nastupu! Ja se sklanjam sve vreme, on meni prilazi, vidim da je popio i u jednom trenutku on dođe... Pevačica Milena Ćeranić postala je poznata javnosti 2008. godine kada je bila deo… »
"Prišao mi je matori perverznjak i šapnuo Sad ću da te silujem" Milena Ćeranić otkrila neprijatnost koju je doživela

"Prišao mi je matori perverznjak i šapnuo Sad ću da te silujem" Milena Ćeranić otkrila neprijatnost koju je doživela

Blic 23.04.2023
Pevačica Milena Ćeranić otkriva da je na nastupima doživela razne neprijatnosti. Jednu od ružnih situacija neće moći nikada da zaboravi. - Bila sam zaštićena kao beli medved, niko nije mogao da mi priđe. Sećam se da je na jednoj svadbi bila… »
"Prišao mi matori perverznjak i šapnuo SAD ću da te silujem" Milena Ćeranić otkrila nepoznate detalje saradnje sa Tropiko…

"Prišao mi matori perverznjak i šapnuo SAD ću da te silujem" Milena Ćeranić otkrila nepoznate detalje saradnje sa Tropiko…

Kurir 23.04.2023
Pevačica Milena Ćeranić postala je poznata javnosti 2008. godine kada je bila deo muzičkog takmičenja '' Zvezde Granda'', ali i pre toga je nastupala i bila deo Tropiko benda. - Ja njih mnogo volim, u jednom trenutku sam došla do toga da sam postala… »

Vesti dana »