Povezane vesti

Sravnio kuću skoro do temelja: Ispovest Jelene iz Leštana koju je bivši muž ostavio bez krova nad glavom, saznala od…

Sravnio kuću skoro do temelja: Ispovest Jelene iz Leštana koju je bivši muž ostavio bez krova nad glavom, saznala od…

Kurir 23.04.2023
Jelena J. (43), iz Leštana, kojoj je juče srušen sprat kuće u istom naselju, tvrdi da je to naredio njen bivši suprug Milan J. (44). Kuća u kojoj živi sa petogodišnjom ćerkicom, u Kninskoj 24, u Leštanima, srušena je takozvanom viljuškom… »
Oglasila se Jelena kojoj je bivši muž srušio kuću bagerom: Prebio me je, završila sam u Urgentnom centru! Ovo je zločin

Oglasila se Jelena kojoj je bivši muž srušio kuću bagerom: Prebio me je, završila sam u Urgentnom centru! Ovo je zločin

Mondo 23.04.2023
Jelena J. iz Leštana tvrdi da je kuću u kojoj živi sa ćerkom srušio njen bivši suprug Milan J. Jelena J. iz Leštana tvrdi da je kuću u kojoj živi sa ćerkom srušio njen bivši suprug Milan J. Jelena J. (43) iz Leštana u Beogradu tvrdi da je… »
Užas! Ženi bagerom srušio kuću u Leštanima kako bi joj se osvetio: Pronašao rupu u zakonu, a onda smislio pakleni plan

Užas! Ženi bagerom srušio kuću u Leštanima kako bi joj se osvetio: Pronašao rupu u zakonu, a onda smislio pakleni plan

Mondo 23.04.2023
Žena J. J. iz Leštana prijavila je da joj je suprug srušio kuću bagerom u kojoj živi sa ćerkom koja ima pet godina. Žena J. J. iz Leštana prijavila je da joj je suprug srušio kuću bagerom u kojoj živi sa ćerkom koja ima pet godina. Žena J. J… »
"Prošle nedelje me tukao, sad je srušio sve": Žena iz Leštana sumnja da joj je bivši muž bagerom uništio kuću

"Prošle nedelje me tukao, sad je srušio sve": Žena iz Leštana sumnja da joj je bivši muž bagerom uništio kuću

Telegraf 23.04.2023
Kuća u kojoj J. J. živi sa ćerkicom je oštećena tako što je na sve četiri strane, takozvanom viljuškom građevinske mašine probijena i praktično postala neadekvatna za život. Jedino što je ostalo čitavo jeste krov i hodnik. Žena J. J. iz… »
FOTO Žena iz Leštana tvrdi da joj je bivši muž bagerom srušio kuću dok je bila na poslu: „Pretprošle nedelje me je…

FOTO Žena iz Leštana tvrdi da joj je bivši muž bagerom srušio kuću dok je bila na poslu: „Pretprošle nedelje me je…

Nova 23.04.2023
Nakon što je pretučena pretprošle nedelje, J.J iz Leštana tvrdi da joj je danas bivši muž srušio u kuću u kojoj je živela sa svojom petogodišnjim ćerkom. J. J je danas bila na poslu, kada joj je oko 13 časova javljeno da joj je sa bagerom… »
Žena iz Leštana tvrdi da joj je bivši muž bagerom srušio kuću dok je bila na poslu: "Prespavaću sa ćerkicom u hodniku…

Žena iz Leštana tvrdi da joj je bivši muž bagerom srušio kuću dok je bila na poslu: "Prespavaću sa ćerkicom u hodniku…

Blic 22.04.2023
Žena J.J iz Leštana tvrdi da joj je danas bivši muž srušio u kuću u kojoj je živela sa svojom petogodišnjim ćerkom. Naime, ona je, kako kaže, danas bila na poslu, kada joj je oko 13 časova javljeno da joj je sa bagerom srušena kuća. Prema… »

Vesti dana »