Povezane vesti

Predsednik Srbije dočekan domaćinski! Pogledajte kako ga je Dodik ugostio na svom imanju (foto)

Predsednik Srbije dočekan domaćinski! Pogledajte kako ga je Dodik ugostio na svom imanju (foto)

Kurir 23.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas na Instagramu neformalnu fotografiju kakvu ne viđate često a nastala je na imanju predsednika Srpske Milorada Dodika. Dodik je Vučića lično ugostio na Kozari a predsednik Srbije je tim povodom na… »
Dodik ugostio Vučića u svom domaćinstvu na Kozari

Dodik ugostio Vučića u svom domaćinstvu na Kozari

Danas 23.04.2023
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, objvio je na Instagramu fotografiju sa Miloradom Dodikom, predsednikom Republike Srpske, i u objavi pohvalio i Dodikovu rakiju. Predsednik Dodik ugostio me je danas u svom domaćinstvu. Prelepa priroda, Kozari je… »
Dodik: Prošli vek obeležilo stradanje srpskog naroda, ovaj će biti vek ujedinjenja (foto/video)

Dodik: Prošli vek obeležilo stradanje srpskog naroda, ovaj će biti vek ujedinjenja (foto/video)

Pravda 23.04.2023
Prošli vek je vek srpskog stradanja, a ovaj će biti vek srpskog ujedinjenja, rekao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, na centralnoj manifestaciji obeležavanja Dana sećanja na 700.000 žrtava ustaškog zločina-genocida u koncentracionom… »
Dodik ugostio predsednika Srbije u svom domaćinstvu na Kozari

Dodik ugostio predsednika Srbije u svom domaćinstvu na Kozari

RTV 23.04.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik ugostio je danas predsednika Srbije Aleksandra Vučića u svom domaćinstvu na Kozari. "Milorad Dodik me je ugostio danas u svom domaćinstvu. Prelepa priroda, Kozari je nemoguće odoleti", napisao je… »
Milorad Dodik ugostio predsednika Vučića u svom domaćinstvu na Kozari

Milorad Dodik ugostio predsednika Vučića u svom domaćinstvu na Kozari

RTS 23.04.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik ugostio je predsednika Srbije Aleksandra Vučića u svom domaćinstvu na Kozari. "Milorad Dodik me je ugostio danas u svom domaćinstvu. Prelepa priroda, Kozari je nemoguće odoleti", napisao je Vučić uz… »

Vesti dana »