Povezane vesti

Peskovljev sin priznao da se sa Vagnerovcima borio u Ukrajini: Dobio sam medalju za hrabrost, otac je pomogao

Peskovljev sin priznao da se sa Vagnerovcima borio u Ukrajini: Dobio sam medalju za hrabrost, otac je pomogao

Telegraf 24.04.2023
Nikolaj Peskov rekao je da je koristio lažnu ličnu kartu tokom boravka u Ukrajini kako bi sakrio identitet. Nakon što je prvi čovek Vagnera izjavio da se uz njegove plaćenike u Ukrajini borio i sin portparola Kremlja Dmitrija Peskova, tu informaciju… »
Dmitrij Peskov potvrdio učešće sina u ratu u Ukrajini: On je doneo takvu odluku, ispunio je svoju ustavnu dužnost

Dmitrij Peskov potvrdio učešće sina u ratu u Ukrajini: On je doneo takvu odluku, ispunio je svoju ustavnu dužnost

Kurir 24.04.2023
Portparol ruskog Predsedništva Dmitrij Peskov potvrdio je danas da je njegov najstariji sin učestvovao u specijalnoj operaciji u Ukrajini. - On je svojevremeno služio u Oružanim snagama, u stvari, ispunio je svoju ustavnu dužnost. On je doneo takvu… »
Dmitrij Peskov potvrdio učešće sina u ratu u Ukrajini, ne navodeći detalje: "On je doneo takvu odluku"

Dmitrij Peskov potvrdio učešće sina u ratu u Ukrajini, ne navodeći detalje: "On je doneo takvu odluku"

Blic 24.04.2023
Portparol ruskog Predsedništva Dmitrij Peskov potvrdio je danas da je njegov najstariji sin učestvovao u specijalnoj operaciji u Ukrajini. - On je svojevremeno služio u Oružanim snagama, u stvari, ispunio je svoju ustavnu dužnost. On je doneo takvu… »
Peskov potvrdio: Moj sin učestvuje u Specijalnoj vojnoj operaciji

Peskov potvrdio: Moj sin učestvuje u Specijalnoj vojnoj operaciji

Dnevnik 24.04.2023
MOSKVA:Portparol ruskog Predsedništva Dmitrij Peskov potvrdio je danas da je njegov najstariji sin učestvovao u specijalnoj operaciji u Ukrajini. "On je svojevremeno služio u Oružanim snagama, u stvari, ispunio je svoju ustavnu dužnost. On je doneo… »
Sin Putinovog portparola Dmitrija Peskova priznao: Borio sam se s Vagnerom

Sin Putinovog portparola Dmitrija Peskova priznao: Borio sam se s Vagnerom

Novi magazin 24.04.2023
Nakon što je vlasnik Vagnera izjavio da se uz njegove plaćenike u Ukrajini borio sin Putinovog portparola Dmitrija Peskova, tu informaciju je potvrdio i Nikolaj Peskov (33). Sin portparola Kremlja rekao je za Komsomolskaja Pravdu da je bio u Vagneru i… »
Peskov potvrdio da se njegov sin borio u Ukrajini: „On je doneo tu odluku, on je odrastao“

Peskov potvrdio da se njegov sin borio u Ukrajini: „On je doneo tu odluku, on je odrastao“

Danas 24.04.2023
Portparol Kremlja, Dimitrij Peskov, potvrdio je danas da je njegov 33-godišnji sin Nikolaj učestvovao u ruskoj ofanzivi u Ukrajini. „On je doneo tu odluku, on je odrastao. Da, učestvovao je u specijalnoj vojnoj operaciji“ u Ukrajini , rekao je… »
Sin Putinovog portparola: „Borio sam se zajedno sa Vagner grupom, to je bila moja dužnost“

Sin Putinovog portparola: „Borio sam se zajedno sa Vagner grupom, to je bila moja dužnost“

Danas 24.04.2023
Nakon što je vlasnik ruske Vagner grupe Jevgenij Prižogin izjavio da se sin Dimitrija Peskova, portparola Vladimir Putina, plaćenicima u Ukrajini, Nikolaj Peskov (33) potvrdio je ovu informaciju. Sin portparola Kremlja rekao je Komsomolskoj pravdi da… »
Sin Peskova otkio detalje službe Ukrajini: Došao sa lažnim dokumentima, prošao tronedeljnu obuku i ratovao uz…

Sin Peskova otkio detalje službe Ukrajini: Došao sa lažnim dokumentima, prošao tronedeljnu obuku i ratovao uz…

Nova 24.04.2023
Nakon što je šef Vagnera Jevgenij Prigožin izjavio da se uz njegove plaćenike u Ukrajini borio sin Putinovog portparola Dmitrija Peskova, tu informaciju je potvrdio i Nikolaj Peskov (33). Sin portparola Kremlja rekao je za Komsomolskaja Pravda da je… »
Sin Putinovog portparola Dmitrija Peskova priznao: Borio sam se s Vagnerom

Sin Putinovog portparola Dmitrija Peskova priznao: Borio sam se s Vagnerom

N1 Info 24.04.2023
Nakon što je vlasnik Vagnera izjavio da se uz njegove plaćenike u Ukrajini borio sin Putinovog portparola Dmitrija Peskova, tu informaciju je potvrdio i Nikolaj Peskov (33). Sin portparola Kremlja rekao je za Komsomolskaja Pravdu da je bio u Vagneru i… »

Vesti dana »