Povezane vesti

Spasojević: Plašio sam se da će pripadnici klana i mene ubiti

Spasojević: Plašio sam se da će pripadnici klana i mene ubiti

RTV 24.04.2023
BEOGRAD - Okrivljeni-saradnik Nikola Spasojević danas je na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića rekao da je u dva navrata mislio da će pripadnici Tog klana ubiti i njega. Spasojević je u nastavku svedočenja u… »
"Belivuk se tad iznervirao, počeo da baca stolice" Napeto suđenje kriminalnom klanu, Spasojević prevozio bombu za ubistvo…

"Belivuk se tad iznervirao, počeo da baca stolice" Napeto suđenje kriminalnom klanu, Spasojević prevozio bombu za ubistvo…

Kurir 24.04.2023
U zgradi Specijalnog suda u Beogradu danas je nastavljeno suđenje pripadnicima kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. Svedočenje je danas nastavio treći svedok saradnik, Nikola Spasojević koji je na prethodnom suđenju priznao svoje ali… »
Susret Marka Mesara sa ženom u sudnici: Tanja Miljković prvi put došla na suđenje ozloglašenom klanu

Susret Marka Mesara sa ženom u sudnici: Tanja Miljković prvi put došla na suđenje ozloglašenom klanu

Blic 24.04.2023
Tanja Miljković supruga Marka Miljkovića Mesara, optuženog da je sa Veljkom Belivukom bio vođa kriminalne grupe koja je izvršavala najteža krivična dela, došla je na suđenje ozloglašenom klanu gde će pratiti suđenje, saznaje "Blic". Kako… »
Nastavlja se suđenje Belivukovoj grupi, svedoči okrivljeni svedok saradnik

Nastavlja se suđenje Belivukovoj grupi, svedoči okrivljeni svedok saradnik

Euronews 24.04.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi svedočenjem okrivljenog svedoka saradnika Nikole Spasojevića trebalo da se nastavi suđenje pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koji se potvrđenom optužnicom terete za… »
Miljkovićev kum nastavlja da otkriva krvave tajne klana: Od učesnika u brutalnim likvidacijama do Rastinog telohranitelja!

Miljkovićev kum nastavlja da otkriva krvave tajne klana: Od učesnika u brutalnim likvidacijama do Rastinog telohranitelja!

Kurir 24.04.2023
Svedok-saradnik Nikola Spasojević danas bi trebalo da nastavi svedočenje u Specijalnom sudu u Beogradu o tajnama klana Veljka Bekvuka i svog kuma Marka Miljkovića koji su radili kao beogradska ispostava "kavačkog klana". Spasojević je, podsetimo, sa… »

Vesti dana »