Povezane vesti
Državljanin Srbije kažnjen uslovnim zatvorom zbog širenja mržnje nakon što je vređao Hrvata na internetu
Blic 24.04.2023
Državljaninu Srbije je u Prekršajnom odeljenju Opštinskog suda u Šibeniku kažnjen sa 15 dana zatvora, uslovno godinu dana, zbog kršenja javnog reda i mira i "izražavanja mržnje" prema hrvatskim građanima, saopštila je danas Policijska uprava Knin… »
Srbin uhapšen u Kninu zbog vređanja Hrvata: Na društvenim mrežama slao poruke u kojima je izražavao mržnju
Blic 24.04.2023
Državljanin Srbije (32) uhapšen je u Kninu zbog kršenja javnog reda i mira. On je, kako javljaju iz policije, na jednoj društvenoj mreži slao poruke u kojima je "izražavao mržnju". "Nakon sprovedene istrage utvrđeno je da je osumnjičeni 32-godišnjak, sa… »
Srbin uhapšen u Kninu zbog vređanja Hrvata na internetu
Telegraf 24.04.2023
On je osuđen na uslovnu kaznu zatvora. Državljanin Srbije (32) uhapošen je u Kninu zbog kršenja javnog reda i mira. On je, kako javljaju iz policije, na jednoj društvenoj mreži slao poruke u kojima je "izražavao mržnju". "Nakon sprovedene istrage… »
Vesti dana »
Prosipanje mleka i blokada puta u Mrčajevcima: Mlekari traže zaštitu domaće proizvodnje (FOTO/VIDEO)
Insajder pre 42 minutajoš 43 povezane
Srbija ne mora da brine za budućnost: Angelina Topić skokom od 1,96 metara do pobede!
Hot sport pre 27 minutajoš 52 povezane
Albanski ministar najavio prvu trilateralnu vojnu vežbu Albanije, Kosova i Hrvatske
N1 Info pre 58 minutajoš 22 povezane




